Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ГРАНТИ НА ІНДИВІДУАЛЬНУ МОБІЛЬНІСТЬ

2 лютого, 2006 р.

    Організатори: Європейська комісія в рамках програми TEMPUS (Trans-European Mobility Partnership Scheme for University Studies).
    
    Мета програми: надання допомоги науковцям та адміністративним працівникам сфери вищої освіти з країн партнерів ЄС для участі у навчанні та конференціях за кордоном, а також сприяння проведенню навчальних курсів європейськими викладачами в країнах-партнерах в контексті цілей програми “Tempus”.
    
    Види грантів, що надаються:
    
    Гранти для підготовки спільних європейських проектів (JEP) – надають можливість обговорення, консультацій та співпраці між учасниками країн-членів ЄС та країн-партнерів, щодо написання Проектів. Тривалість перебування – не більше 2-х тижнів.
    Гранти на участь у заходах – семінарах, конференціях, навчальних сесіях. Тривалість – до 2-х тижнів.
    Гранти для підвищення кваліфікації, перепідготовки або навчання. Співпраця у специфічних наукових дослідженнях, поширення кращого практичного досвіду або проведення тренінгів. Тривалість – до 8 тижнів.
    До участі запрошуються: викладачі вищих навчальних закладів (зокрема аспіранти, асистенти), адміністративний, технічний персонал, експерти в галузі освіти, посадові особи міністерств та відомств, особи з державного або приватного секторів, які мають необхідний академічний та професійний досвід в тій чи іншій галузі.
    
    Останній термін подання заявки: до 15 лютого 2006 року для отримання гранту на індивідуальну мобільність на період з серпня 2006 по травень 2007 року.
    
    Додаткова інформація:
    
    для участі необхідно зареєструватися та заповнити аплікаційну форму он-лайн на веб-сайті програми Tempus http://www.etf.eu.int/img.nsf/GuideForApplicant?OpenForm;
    групові заявки на фінансування не приймаються;
    відбір учасників здійснюватиметься за наступними критеріями: зміст, вплив та важливість для інституту, що направляє учасника, обґрунтованість необхідності гранту.
    Контактна інформація:
    Поштова адреса: Представництво Європейської Комісії в Україні
    вул. Круглоуніверситетська, 10, Київ, 01024
    Телефон: 8 (044) 253-30-20
    Факс: 8 (044) 253-45-47
    Інтернет: http://www.delukr.cec.eu.int/site/page5666.html, http://europa.eu.int/comm/education/programmes/tempus/projects_en.html#3


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю