Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ГРАНТИ НА ІНДИВІДУАЛЬНУ МОБІЛЬНІСТЬ

2 лютого, 2006 р.

    Організатори: Європейська комісія в рамках програми TEMPUS (Trans-European Mobility Partnership Scheme for University Studies).
    
    Мета програми: надання допомоги науковцям та адміністративним працівникам сфери вищої освіти з країн партнерів ЄС для участі у навчанні та конференціях за кордоном, а також сприяння проведенню навчальних курсів європейськими викладачами в країнах-партнерах в контексті цілей програми “Tempus”.
    
    Види грантів, що надаються:
    
    Гранти для підготовки спільних європейських проектів (JEP) – надають можливість обговорення, консультацій та співпраці між учасниками країн-членів ЄС та країн-партнерів, щодо написання Проектів. Тривалість перебування – не більше 2-х тижнів.
    Гранти на участь у заходах – семінарах, конференціях, навчальних сесіях. Тривалість – до 2-х тижнів.
    Гранти для підвищення кваліфікації, перепідготовки або навчання. Співпраця у специфічних наукових дослідженнях, поширення кращого практичного досвіду або проведення тренінгів. Тривалість – до 8 тижнів.
    До участі запрошуються: викладачі вищих навчальних закладів (зокрема аспіранти, асистенти), адміністративний, технічний персонал, експерти в галузі освіти, посадові особи міністерств та відомств, особи з державного або приватного секторів, які мають необхідний академічний та професійний досвід в тій чи іншій галузі.
    
    Останній термін подання заявки: до 15 лютого 2006 року для отримання гранту на індивідуальну мобільність на період з серпня 2006 по травень 2007 року.
    
    Додаткова інформація:
    
    для участі необхідно зареєструватися та заповнити аплікаційну форму он-лайн на веб-сайті програми Tempus http://www.etf.eu.int/img.nsf/GuideForApplicant?OpenForm;
    групові заявки на фінансування не приймаються;
    відбір учасників здійснюватиметься за наступними критеріями: зміст, вплив та важливість для інституту, що направляє учасника, обґрунтованість необхідності гранту.
    Контактна інформація:
    Поштова адреса: Представництво Європейської Комісії в Україні
    вул. Круглоуніверситетська, 10, Київ, 01024
    Телефон: 8 (044) 253-30-20
    Факс: 8 (044) 253-45-47
    Інтернет: http://www.delukr.cec.eu.int/site/page5666.html, http://europa.eu.int/comm/education/programmes/tempus/projects_en.html#3


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю