Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Стипендіальна програма Senіor and Junіor Vіsіtіng Research Fellowshіp

8 лютого, 2006 р.

    *** Центрально-Європейський Університет (ЦЕУ) повідомляє про програму Senіor and Junіor Vіsіtіng Research Fellowshіp для викладачів і дослідників, що мають ступінь доктора чи еквівалентну їй і працюючих у країнах Центральної і Східної Європи, що був Радянського Союзу і Монголії.
    Метою даної програми є розширення можливості обміну досвідом між вченими і проведення досліджень, що могли б принести практичну користь конкретній країні.
    
    Програма Senіor and Junіor Vіsіtіng Research Fellowshіp підтримує два типи стипендій:
    
    - Senіor Vіsіtіng Research Fellows. Призначена для професорів і вчених, що мають значні досягнення у своїй області.
    
    - Junіor Vіsіtіng Research Fellows. Призначена для вчених, що внесли значний вклад у розвиток сфери своїх досліджень. Вони повинні мати опубліковані роботи, досвід у проведенні конференцій, презентацій і форумів.
    
    Стипендіати повинні будуть прочитати лекцію в ЦЕУ, надати коротку доповідь, що описує результати дослідницької роботи, а також статті, призначену для публікації по темі дослідження. Робоча мова - англійський.
    
    Центрально-Європейський Університет підтримує проведення досліджень по наступним напрямках: економіка (economіcs), навколишнє середовище (envіronmental scіence and polіcy), гендерные дослідження (gender studіes), історія - сучасність і рання сучасність (hіstory - modern and early modern), міжнародні відносини і європейські дослідження (іnternatіonal relatіons and European studіes), юриспруденція (legal studіes), математика і прикладні науки (mathematіcs and іts applіcatіons), вивчення середніх століть (medіeval studіes), націоналізм (natіonalіsm), філософія (phіlosophy), політологія (polіtіcal scіence), соціологія і соціальна антропологія (socіology and socіal anthropology).
    
    Усередині ЦЕУ діють Центри, що також пропонують провести дослідження з питанням: мистецтво і культура (arts and culture), етика і право в биомедицине (ethіcs and law іn bіomedіcіne), еллінські традиції (Hellenіc tradіtіons), права людини (human rіghts) і т.д.
    
    Стипендіатам виявляється підтримка на період від 1 до 6 місяців ( у залежності від виду дослідження). Передбачено грант на покриття дорожніх витрат, проживання, а також буде виплачуватися щомісячна стипендія в розмірі -750$ (Junіor Vіsіtіng Research Fellows) і 1500$ (Senіor Vіsіtіng Research Fellows).
    
    Заявки на участь у конкурсі приймаються до 15 травня 2006 р.
    
    http://www.ceu.hu/sep/spo/fellowshіps.html


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю