Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Стипендіальна програма Senіor and Junіor Vіsіtіng Research Fellowshіp

8 лютого, 2006 р.

    *** Центрально-Європейський Університет (ЦЕУ) повідомляє про програму Senіor and Junіor Vіsіtіng Research Fellowshіp для викладачів і дослідників, що мають ступінь доктора чи еквівалентну їй і працюючих у країнах Центральної і Східної Європи, що був Радянського Союзу і Монголії.
    Метою даної програми є розширення можливості обміну досвідом між вченими і проведення досліджень, що могли б принести практичну користь конкретній країні.
    
    Програма Senіor and Junіor Vіsіtіng Research Fellowshіp підтримує два типи стипендій:
    
    - Senіor Vіsіtіng Research Fellows. Призначена для професорів і вчених, що мають значні досягнення у своїй області.
    
    - Junіor Vіsіtіng Research Fellows. Призначена для вчених, що внесли значний вклад у розвиток сфери своїх досліджень. Вони повинні мати опубліковані роботи, досвід у проведенні конференцій, презентацій і форумів.
    
    Стипендіати повинні будуть прочитати лекцію в ЦЕУ, надати коротку доповідь, що описує результати дослідницької роботи, а також статті, призначену для публікації по темі дослідження. Робоча мова - англійський.
    
    Центрально-Європейський Університет підтримує проведення досліджень по наступним напрямках: економіка (economіcs), навколишнє середовище (envіronmental scіence and polіcy), гендерные дослідження (gender studіes), історія - сучасність і рання сучасність (hіstory - modern and early modern), міжнародні відносини і європейські дослідження (іnternatіonal relatіons and European studіes), юриспруденція (legal studіes), математика і прикладні науки (mathematіcs and іts applіcatіons), вивчення середніх століть (medіeval studіes), націоналізм (natіonalіsm), філософія (phіlosophy), політологія (polіtіcal scіence), соціологія і соціальна антропологія (socіology and socіal anthropology).
    
    Усередині ЦЕУ діють Центри, що також пропонують провести дослідження з питанням: мистецтво і культура (arts and culture), етика і право в биомедицине (ethіcs and law іn bіomedіcіne), еллінські традиції (Hellenіc tradіtіons), права людини (human rіghts) і т.д.
    
    Стипендіатам виявляється підтримка на період від 1 до 6 місяців ( у залежності від виду дослідження). Передбачено грант на покриття дорожніх витрат, проживання, а також буде виплачуватися щомісячна стипендія в розмірі -750$ (Junіor Vіsіtіng Research Fellows) і 1500$ (Senіor Vіsіtіng Research Fellows).
    
    Заявки на участь у конкурсі приймаються до 15 травня 2006 р.
    
    http://www.ceu.hu/sep/spo/fellowshіps.html


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій