Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Місія Європейського Союзу з надання прикордонної допомоги Молдові та Україні має честь запросити

14 лютого, 2006 р.

    вас на прес-конференцію, присвячену першій зустрічі Координаційного комітету, яка відбудеться о 15-45, у середу, 15 лютого за адресою: вул.Уютна, 13 (головний офіс Місії, м.Одеса).
    У прес-конференції візьмуть участь Міністр закордонних справ України Борис Тарасюк, Міністр закордонних справ Республіки Молдова Андрій Стратан, голова Представництва Європейської Комісії в Україні та Бєларусі Ієн Боуг, Спеціальний Представник ЄС у Республіці Молдова Адріаан Якобовіц де Сегед, голова Місії ЄС з надання прикордонної допомоги Молдові та Україні генерал Ференц Банфі.
    У засіданні Координаційного комітету крім вищезазначених осіб приймуть участь також представники прикордонних та митних служб Молдови та України, Європейської Комісії, Програми розвитку ООН у Молдові та Україні, Місії ОБСЄ у Республіці Молдова.
    Під час зустрічі буде:
    ° підведено попередні підсумки діяльності Місії;
    ° обговорено можливі галузі співробітництва Місії з прикордонними та митними службами Молдови та України з метою досягнення спільних задач.
    Довідка:
    Місія ЄС з надання прикордонної допомоги Молдові та України розпочала свою роботу 30 листопада 2005 року. Місія є консультативним органом, який виконує технічні функції. Місія не має виконавчої влади. Основними задачами Місії є:
    ° підтримка Молдови та України у гармонізації стандартів та процедур управління кордоном з нормами, які діють на території країн-членів ЄС;
    ° сприяння підвищенню професійних навичок прикордонних та митних служб Молдови та України на оперативному рівні;
    ° покращення можливостей для здійснення аналізу ризиків;
    ° поліпшення співробітництва прикордонних та митних служб між собою та з іншими правоохоронними органами;
    ° налагодження співпраці між службами Молдови та України.
    Місія розрахована на два роки. Центральний штаб Місії знаходиться в Одесі. Крім того, Місія має 5 регіональних відділень. До складу Місії входять 69 експертів, які були направлені такими країнами ЄС як: Бельгія, Чехія, Естонія, Фінляндія, Німеччина, Греція, Угорщина, Італія, Латвія, Литва, Нідерланди, Польща, Португалія, Словаччина, Швеція та Великобританія.
    У рамках Місії проводяться навчання на місцях та надаються консультації українським і молдавським посадовцям для підвищення спроможності їхніх служб щодо здійснення ефективного прикордонного та митного контролю і ведення прикордонного спостереження. Серед очікуваних результатів посилення транскордонного співробітництва та поглиблення довіри. Укріплення транскордонної співпраці спрямовано також на вирішення конфлікту у Придністров’ї, що відображено у Планах дій Європейської політики сусідства, укладених торік як з Україною, так і з Молдовою.
    Кількість місць обмежено. Просимо підтвердити свою участь та бажання взяти інтерв’ю у учасників прес-конференції за тел. офісу (0482) 36-52-73, моб. +38 050 386 89 73 або ел.поштою: press@eubam.org.
    Контактна особа: Троцька Анастасія, спеціаліст зі зв’язків з громадськістю Місії Європейського Союзу з надання прикордонної допомоги Молдові та Україні.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю