Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ПЕРШІ В УКРАЇНІ ІНТЕГРОВАНІ СОЦІАЛЬНІ СЛУЖБИ ДЛЯ ВРАЗЛИВИХ СІМЕЙ І ДІТЕЙ

16 лютого, 2006 р.

    *** В суботу, 18 лютого 2006 року о 10-00 в рамках реалізації проекту Європейського Союзу “Розвиток інтегрованих соціальних служб для вразливих сімей і дітей” у Броварській міській раді (м.Бровари, вул.Гагаріна, 15, малий зал) відбудеться круглий стіл-обговорення, присвячений початку роботи перших в Україні інтегрованих соціальних служб для вразливих сімей і дітей. Служби створені і діятимуть на базі Броварського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.
    
    Інтегровані соціальні служби створюються в районах, містах Київської області з метою своєчасного виявлення сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, кризі, а також для забезпечення їх подальшої ефективної підтримки та соціального супроводу. Досвід Європейських країн свідчить, що саме інтегровані соціальні служби здатні запобігати негативним явищам та процесам, попереджати передачу дітей до інтернатних закладів.
    
    Елементи інтегрованих соціальних служб для вразливих сімей і дітей включають: службу підтримки сім`ї, службу супроводу сімейних форм виховання, службу раннього втручання, реінтеграції та соціалізації вихованців інтернатних закладів та супроводу дітей, які перебувають у конфлікті з законом. Спеціалізовані соціальні служби будуть створені в 32 районах Київської області. Інтегровані соціальні служби з повним набором соціальних послуг працюватимуть в Вишгородському, Фастівському районах та м.Бровари.
    
    У круглому столі-обговоренні, присвяченому початку роботи в м.Броварах перших в Україні інтегрованих соціальних служб для вразливих сімей і дітей братимуть участь Броварський міський голова Антоненко В.О., заступник міського голови Шестопал Л.П., виконавчий директор міжнародної благодійної організації «Кожній дитині» Анна Фойхтван, член Ради Директорів міжнародної благодійної організації «Кожній дитині» Авріл Девіс, керівник проекту ЄС «Розвиток інтегрованих соціальних служб для вразливих сімей і дітей» Ілейн Саммон, а також соціальні працівники інтегрованих соціальних служб та члени прийомної сім`ї Хвостенків.
    
    Програма включатиме виступи представників органів місцевого самоврядування, запрошених представників міжнародної організації «Кожній дитині», а також презентацію роботи спеціалізованих соціальних служб супроводу сімейних форм опіки та підтримки сім`ї, які були створені в м.Бровари внаслідок реалізації попередніх спільних з ПБО «Кожній дитині» в Україні проектів та знайомство з прийомною родиною Хвостенків.
    
    Запрошуємо журналістів. З питаннями акредитації, організації транспорту для доїзду, прохання звертатися за тел. (044) 285-75-82, 537-22-94.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю