Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Програма додаткових грантів

16 лютого, 2006 р.

    *** Програма додаткових грантів - GSGP (Global Supplementary Grants Program) проводить конкурс додаткових грантів для навчання в докторантурі (Ph) в університетах країн Європейського Союзу, Ближнього і Середнього Сходу, Азії, Австралії і Північної Америки в області гуманітарних і соціальних наук для студентів із зазначених далі країн Центральної і Східної Європи, Монголії і колишнього СРСР.
    Гранти передбачають часткову оплату навчання протягом одного навчального року (2006/2007) з можливістю участі в конкурсі на наступний навчальний рік.
    Гранти присуджуються на конкурсній основі з урахуванням академічних досягнень, необхідності передбачуваного навчання, довгострокових цілей і фінансових потреб заявника.
    
    Гранти надаються студентам, зарахованим для очного навчання на докторських програмах в акредитованих університетах вищевказаного регіону, і не поширюються на супровідних їхніх членів родин, включаючи дітей.
    
    Сума грантів на 2006/2007 академічний рік варіюється від 1000 до 6000 доларів США.
    
    Гранти припускають сприяння в оплаті однієї з наступних категорій витрат:
    
    1. Вартість навчання - не більш 50 % оплати за один академічний рік;
    2. Проживання (для студентів, що мають інші джерела для оплати навчання);
    3. Інші види витрат (для студентів, що мають гарантоване фінансування основних необхідних витрат і нужденних в оплаті додаткових витрат, у т.ч. проїзд із країни проживання до місця навчання і назад, медичне страхування, придбання книг і ін. посібників).
    
    Умови участі в конкурсі:
    
    - Кандидати на змагання гранта GSGP (http://www.soros.org/іnіtіatіves/scholarshіp/focus_areas) повинні бути громадянами однієї з наступних країн: Азербайджан, Албанія, Вірменія, Бєларусь, Болгарія, Боснія, Грузія, Казахстан, Кыргызстан, Македонія, Молдова, Монголія, Росія, Румунія, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Україна, Хорватія, Сербія і Монтенегро.
    - Представники ромського співтовариства запрошуються до участі в конкурсі.
    - Кандидати повинні володіти мовою країни приймаючого університету в усній і письмовій формі.
    - Заявки приймаються тільки від студентів, що вже мають часткове чи повне фінансування витрат, зв'язаних із платою за навчання, проживання й ін. (Заявників просять представити відповідні документи про їхнє матеріальне становище і джерела фінансування).
    
    Терміни прийому заявок на 2006/2007 навчальний рік:
    
    - від студентів, що навчаються в докторантурі університетів країн Північної Америки, Азії, Австралії - до 1.4.2006
    - від студентів, що навчаються в докторантурі університетів країн Європейського Союзу і Ближнього і Середнього Сходу - до 1.6.2006
    
    Заявку можна подати в режимі онлайн: http://www.soros.org/grants/oas%20
    
    Більш детальну інформацію можна одержати у Фонді "Нова Євразія"- адреса: 115054 Москва, 3-й Монетчиковский провулок, 4/6, стор. 1; координатор програми Наталія Ушакова (nushakova@neweurasіa.ru); тел. (495) 970-15-67, факс (495) 970-15-68.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій