Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Сполучені Штати Америки визнали Україну країною з ринковою економікою.

17 лютого, 2006 р.

    Про це УНІАН повідомили в юридичній фірмі "Магістр & Партнери".
    
    Відповідно до рішення, Україна вважається країною з ринковою економікою, починаючи з 1 лютого 2006 року.
    
    Раніше рішення очікувалося 23 січня 2006 року, однак у зв'язку з призначенням нового заступника міністра торгівлі США, термін ухвалення був продовжений.
    
    Одержання Україною статусу країни з ринковою економікою, відзначається в повідомленні, матиме позитивний ефект для всіх українських компаній, що ведуть зовнішньоекономічну діяльність у США.
    
    Новини ТаблоID
    
    Вєрка Сердючка пішла в політику
    
    
    
    Помаранчеве кохання із ангелом
    
    У першу чергу, це зробить застосування антидемпінгових заходів щодо продукції з України більш складним, а процес проведення розслідувань набагато прозорішим.
    
    Крім того, в українських підприємств з'явиться можливість вимагати перегляду в США існуючих антидемпінгових заходів на їхню продукцію.
    
    І, нарешті, інші країни, які усе ще не вважають Україну країною з ринковою економікою, наприклад, Мексика, швидше за все, теж змінять свою позицію в цьому питанні, відзначається в повідомленні.
    
    Ще в 2001 році юристи фірми "Магістр & Партнери" виступили ініціатором процесу визнання України країною з ринковою економікою в США для цілей торговельних розслідувань.
    
    У квітні минулого року Україна і США заявили, що прискорять процес двосторонніх переговорів про приєднання України до Світової організації торгівлі в 2005 році.
    
    Також США протягом кількох тижнів має намір підписати з українським урядом двосторонній протокол про взаємний доступ на ринки товарів та послуг.
    
    Про це йшлося на зустрічі першого віце-прем’єра Станіслава Сташевського з першим заступником міністра торгівлі США Девідом Семпсоном, повідомляє прес-служба Кабміну.
    
    Як відомо, цей протокол є запорукою вступу України до СОТ найближчим часом. Також це має стати "вагомим аргументом" при розгляді парламентом США питання стосовно відміни поправки Джексона-Веніка щодо України, говориться в повідомленні.
    
    ***
    
    Президент Віктор Ющенко привітав рішення США про надання Україні статусу країни з ринковою економікою.
    
    Українська правда


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій