Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Церемонія закриття проекту “Правова та інституційна основа захисту конкуренції в Україні (Антимонопольний комітет)”

20 лютого, 2006 р.

    21 лютого 2006 року відбудеться церемонія закриття проекту ЄС, метою якого було надання допомоги Антимонопольному комітетові України (АМК) та Урядові України у розвитку та ефективній імплементації сучасного конкуреційного законодавства відповідно до вимог УПС та СОТ.
    Церемонія відбуватиметься у приміщенні центрального апарату АМК за участі представників центрального апарату та територіальних відділень АМКУ, ключових європейських експертів з конкуренційного законодавства, а також представників ЗМІ за сприяння Голови АМК пана О. Костусєва та Керівника програм технічної допомоги пані Е. Крей.
    Проект фінансувався у межах Програми дій 2001 року із загальним бюджетом 2,5 млн. євро, у тому числі 300 000 євро, які були виділені на закупівлю обладнання для АМК. Загальною метою технічної допомоги конкуренційному відомству було сприяти поліпшенню бізнес-клімату в Україні шляхом вдосконалення правил конкуренції та застосування конкуренційного законодавства в Україні, забезпечення його сумісності з міжнародними стандартами, зокрема з положеннями Угоди про партнерство та співробітництво і вимогами СОТ. Проект мав допомагати Уряду України вдосконалювати правову базу для конкуренції і застосовувати чинне конкуренційне законодавство. Метою розвитку правової системи захисту конкуренції в Україні є гармонізація з європейським та міжнародним досвідом. Цей процес відбувався за підтримки експертів, які брали участь у цьому проекті технічної допомоги в межах програми, що фінансується ЄС.
    Реалізацію проекту було організовано таким чином, щоб сприяти імплементації принципів сучасної конкурентної політики як основного механізму ринкової економіки в Україні, а також її інституційних можливостей. Проект був великим системним проектом технічної допомоги у сфері захисту конкуренції в Україні. Позитивною рисою проекту були його вичерпні цілі як в правовій, так і в інституційній сфері.
    За більш детальною інформацією про проект звертайтеся до офісу проекту:
    Україна, Київ
    вул. Урицького 45, офіс 611
    Антимонопольний комітет України
    Teл./факс: (044) 520 10 42, e-mail: libpc@i.com.ua


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій