Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Європейська Комісія виражає задоволення посиленням відносин між Україною та Європейським Союзом через рік після підписання Плану дій Україна-ЄС у рамках Європейської політики сусідства

22 лютого, 2006 р.

    Рік тому 21 лютого 2005 року ЄС і Україна прийняли спільний План дій, спрямований на розвиток більш тісних відносин. Того ж дня Європейський Союз схвалив десять додаткових пунктів для посилення та покращення Плану дій Україна-ЄС і підтримки демократичної та орієнтованої на реформи України.
    Беніта Ферреро-Вальднер, Комісар ЄС з питань зовнішніх зносин і Європейської політики сусідства, виразила задоволення поглибленням зв’язків між Україною та ЄС: „Протягом минулого року Україна продемонструвала свою рішучість наблизитися до ЄС. План дій Україна-ЄС, прийнятий скоро після Помаранчевої революції, виявився успішним засобом надання Україні допомоги у її русі вперед на шляху демократичних і економічних реформ. Багато вже було досягнуто, але ще багато залишається зробити. Важливо, щоб зберігалася ця позитивна рушійна сила. Я сподіваюся на продовження тісної співпраці з нашими українськими партнерами для досягнення подальшого прогресу.”
    Україна була однією з перших держав, План дій якої було прийнято, і протягом минулого року було досягнуто відчутний прогрес у його впровадженні. Зокрема, конкретні досягнення відносин між Україною та ЄС включають підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Україною та ЄС в енергетичній галузі, відкриття переговорів про спрощення візового режиму, а також надання Європейським Союзом Україні статусу країни з ринковою економікою та заснування Європейської місії надання допомоги на українсько-молдовському кордоні, включаючи придністровську ділянку. ЄС планує розпочати попередні консультації щодо розширеної угоди між Україною та ЄС, як тільки будуть виконані основні політичні пріоритети Плану дій. Демократичне проведення парламентських виборів в Україні 26 березня цього року є ключовим елементом у цьому відношенні. ЄС також готовий приступити до переговорів про створення зони вільної торгівлі у рамках розширеної угоди після вступу України до СОТ.


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю