Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Одеса: громадські організації і влада - проблеми взаємодії

23 лютого, 2006 р.

    21 лютого в Одесі пройшов круглий стіл, присвячений проблемам взаємодії між громадськими організаціями м. Одеса і міською владою.
    
    У круглому столі взяли участь громадські і благодійні організації, представники національно-культурних і релігійних організацій, депутати міської ради.
    
    На круглому столі обговорювалися гострі проблеми взаємодії між владою й організаціями громадянського суспільства в Одесі.
    
    З початку незалежності, візитною карткою Одеси у взаєминах між НУО і міською владою були пільги на приміщення, з 2000 року соціальне замовлення, розвиток самоорганізації населення. Але прихід у міськраду депутатів від бізнесу і влади, привів до повної втрати соціальних орієнтирів у роботі міської ради, повідомляє БФ "Дорога до дому".
    
    На думку учасників круглого столу, "саме депутати міської ради, що мають безпосереднє відношення до соцзамовлення перетворили його з механізму більш ефективного використання бюджетних коштів, виділюваних на рішення соціальних проблем, у схему фінансового забезпечення своїх політичних інтересів. Основна сума соцзамовлення 2004 року пішла не на соціальну допомогу нужденним, а на інформаційну підтримку органів самоорганізації населення і видання за гроші міського бюджету незареєстрованного ЗМІ тиражем 30 000 екземплярів".
    
    За результатами проведення круглого столу неурядові організації підготували пропозиції з розвитку соціального замовлення в м. Одесі, по удосконаленню механізму надання пільг неприбутковим організаціям, що через неформальне об'єднання НПО Одеси "Клуб Лідерів" будуть спрямовані Одеському міському голові Едуарду Гурвіцу


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю