Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


24 лютого 2006 року пройшло чергове засідання Дорадчого комітету при УМВС України в Чернігівській області.

24 лютого, 2006 р.

    Порушення прав людини при затриманні, результати спільного чергування членів Дорадчого комітету з відповідальним УМВС по Чернігівській області, проблеми дільничних інспекторів та організація опитування громадян стосовно рівня довіри населення до міліції – такі питання були в порядку денному засідання.
    
    Адвокат Овсянник М. доповів про основні порушення прав людини при затриманні, узагальнюючи досвід роботи громадських адвокатів в міському відділі внутрішніх справ. Основними проблемами були визначені – несвоєчасне складання протоколів про затримання, не поінформування затриманих про їх права та приниження людської гідності. Вирішили: провести навчання для працівників правоохоронних органів щодо конституційних прав громадян і основних стандартів поведінки по дотриманню основних прав людини.
    
    Результати опитування громадян дозволять представити реальну ситуацію рівня довіри населення до діяльності правоохоронних органів в Чернігівському регіоні. Керівництво УМВС України в Чернігівській області підтвердило свою зацікавленість в результатах цього опитування.
    
    Спільне чергування представників Дорадчого комітету свідчать про прозорість діяльності міліції і готовність іти на співпрацю з громадою.
    Діяльність Дорадчого комітету сприяє запровадженню демократичних ініціатив, прозорості та підзвітності міліції в Чернігівському регіоні.
    
    
    Олександр Підгорний
    Голова Дорадчого комітету
    тел./факс: 8-0462-67-75-75
    dobrochyn@cn.relc.com
    www.dobrochyn.org.ua


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю