Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


24 лютого 2006 року пройшло чергове засідання Дорадчого комітету при УМВС України в Чернігівській області.

24 лютого, 2006 р.

    Порушення прав людини при затриманні, результати спільного чергування членів Дорадчого комітету з відповідальним УМВС по Чернігівській області, проблеми дільничних інспекторів та організація опитування громадян стосовно рівня довіри населення до міліції – такі питання були в порядку денному засідання.
    
    Адвокат Овсянник М. доповів про основні порушення прав людини при затриманні, узагальнюючи досвід роботи громадських адвокатів в міському відділі внутрішніх справ. Основними проблемами були визначені – несвоєчасне складання протоколів про затримання, не поінформування затриманих про їх права та приниження людської гідності. Вирішили: провести навчання для працівників правоохоронних органів щодо конституційних прав громадян і основних стандартів поведінки по дотриманню основних прав людини.
    
    Результати опитування громадян дозволять представити реальну ситуацію рівня довіри населення до діяльності правоохоронних органів в Чернігівському регіоні. Керівництво УМВС України в Чернігівській області підтвердило свою зацікавленість в результатах цього опитування.
    
    Спільне чергування представників Дорадчого комітету свідчать про прозорість діяльності міліції і готовність іти на співпрацю з громадою.
    Діяльність Дорадчого комітету сприяє запровадженню демократичних ініціатив, прозорості та підзвітності міліції в Чернігівському регіоні.
    
    
    Олександр Підгорний
    Голова Дорадчого комітету
    тел./факс: 8-0462-67-75-75
    dobrochyn@cn.relc.com
    www.dobrochyn.org.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю