Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Святкування дня 8 Березня в жіночій колонії

9 березня, 2006 р.

    7 березня 2005 року - напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня для засуджених Чернігівської виправної колонії №44 відбувся концерт, участь в якому прийняли продюсерський центр „МоЦАРТ” та центр молодіжної культури „Альянс”. Засуджені жінки дуже тепло зустрічали артистів, які прийшли привітали їх із святом весни.
    Цей концерт став можливим завдяки спільним зусиллям міської спостережної комісії, благодійної організації „Чернігівський жіночий правозахисний центр”, відділу у справах сім’ї та молоді міської ради та міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
     До свята благодійна організація організувала не тільки концерт. Засудженим вру-чили подарунки: телевізор, відеоплеєр. Для дітей, які знаходяться в будинку дитини при жіночій колонії, подарували набір посуду, музикальний центр, цитрусові та яблука.
     Соціальна роль установ пенітенціарної системи не обмежується тільки виконанням покарань. Установи виконання покарань повинні мати цілком визначене соціальне завдання: моральне відродження людей. Здійснити цей процес без включення в нього інститутів громадянського суспільства неможливо. Тому благодійна організація „Чернігівський жіночий правозахисний центр” хотіла б, щоб якнайбільше організацій опікувались проблемами ресоціалізації правопорушників, співпрацювали з установами по виконанню покарань, а вони, в свою чергу, робили все від них залежне, щоб засуджені повертались в суспільство правослухняними громадянами.
    Ми сподіваємось, що виступи художніх колективів в установах по виконанню покарань допомагатимуть поверненню в наше суспільство повноцінних громадян. Без сумніву, присутність в закритих установах громадськості, учасників художньої самодіяльності сприятимуть подальшій відкритості установ пенітенціарної системи, процесу гуманізації та демократизації відбуття покарань, дадуть можливість донести до громадян проблеми, які на сьогоднішній день мають місце в закритих установах.
    
    Алла Лепеха, директор благодійної організації „Чернігівський жіночий правозахисний центр”.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю