Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Посол Ієн Боуг відвідає Харків, Дніпропетровськ і Запоріжжя

10 березня, 2006 р.

    15-17 березня 2006 року
    Голова Представництва Європейської Комісії в Україні Посол Ієн Боуг відвідає Харків (15 березня), Дніпропетровськ (16 березня) та Запоріжжя (17 березня), щоб познайомитися із ситуацією у цих регіонах і представити поточні питання політики ЄС у відношенні України та українсько-європейської співпраці усім зацікавленим сторонам. Це перший візит Посла Ієна Боуга до Дніпропетровська та Запоріжжя та другий візит до Харкова.
    Посол Ієн Боуг також скористається цією нагодою, щоб обговорити питання підготовки до святкування Дня Європи у Запоріжжі (25 травня 2006 року) та Харкові (27 травня 2006 року).
    Харків (15 березня)
    Заплановано зустрічі з Головою Харківської обласної державної адміністрації Арсеном Аваковим, Головою Харківської обласної ради Олегом Шаповаловим, Харківським міським головою Володимиром Шумілкіним і студентами Харківського національного університету.
    Спільна прес-конференція з Харківським міським головою відбудеться у приміщенні Харківської міської ради о 15:00. Для отримання додаткової інформації звертайтеся до прес-служби Харківської міської ради.
    Дніпропетровськ (16 березня)
    Заплановано зустрічі з Головою Дніпропетровської обласної державної адміністрації Надією Дєєвою, Головою Дніпропетровської обласної ради Миколою Швецем, Дніпропетровським міським головою Іваном Куліченком і студентами Дніпропетровського національного університету.
    Запоріжжя (17 березня)
    Заплановано зустрічі з Головою Запорізької обласної державної адміністрації Євгеном Червоненком, Головою Запорізької обласної ради Володимиром Березовським, Запорізьким міським головою Євгеном Карташовим і студентами Запорізького національного університету.
    Спільна прес-конференція з представниками місцевої влади відбудеться у приміщенні Запорізької обласної державної адміністрації о 15:00. Для отримання додаткової інформації звертайтеся до прес-служби Запорізької обласної державної адміністрації.
    У Представництві Європейської Комісії в Україні додаткову інформацію можна отримати у координатора з питань преси та інформації Аньє Шуберт за телефоном (044) 253 30 20 або електронною поштою anje.schubert@cec.eu.int


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю