Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


«БУДЬ СВІДОМИМ – ТИ ОБИРАЄШ МАЙБУТНЄ!»

13 березня, 2006 р.

    Центр „Доброчин” продовжує реалізацію проекту „Будь свідомим – ти обираєш майбутнє!”, мета якого - заохочення до свідомої участі у виборах та просвіта виборців шляхом підвищення рівня правової поінформованості потенціальних виборців щодо особливостей нової виборчої системи та надання об’єктивної інформації про суб’єктів виборчого процесу.
    Даний проект підтриманий Фондом Громадянських Свобод і реалізується за сприяння відділу внутрішньої політики Чернігівської обласної державної адміністрації.
    
    Наразі існує досить проблем, а саме: відсутність об'єктивної інформації про суб'єктів виборчого процесу й особливості нової виборчої системи. Якщо у великих містах ще проводиться роз'яснювальна або агітаційна робота, то в регіонах (районах і селах) населення зіштовхується з недоліком саме цієї об'єктивної інформації.
    
    Для вирішення цієї проблеми Центр «Доброчин» проводить виїзні право просвітницькі прес-тури по Чернігівській області, транслює соціальні відео ролики, що повинні розбудити свідомість у громадян взяти участь у виборах і зробити свідомий вибір. Адже наш вибір – не «галочка» напроти назви партії у виборчому бюлетені. Це крок у наше майбутнє і майбутнє наших дітей.
    Вибори – це не тільки відвідування ділянки в день голосування, але і відстоювання свого власного вибору.
    
    
    
    Наталія Дрозд
    Центр „Доброчин”
    тел./факс: 8-0462-67-75-75
    dobrochyn@cn.relc.com
    www.dobrochyn.org.ua


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю