Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У Москві 9-10 березня проходив Міжнародний форум неурядових організацій "Громадянська вісімка - 2006".

14 березня, 2006 р.

    На закритті пленарного засідання форуму були оголошені проекти рекомендацій підготовлених робочими групами форуму для передачі главам країн Великої вісімки.
    
    Так, робоча група з проблем боротьби з інфекційними захворюваннями виступила з ініціативою збільшення асигнувань фінансових коштів на профілактику інфекційних захворювань і на наукові дослідження в цій області, а також збільшення інвестицій у виробництво лікарських засобів і засобів діагностики таких захворювань як туберкульоз, СНІД і ін. Крім того, робоча група вважає необхідною інтеграцію національних і міжнаціональних систем у глобальну систему моніторингу інфекційних захворювань. Діяльність даної системи повинна бути прозорою для громадянського суспільства.
    
    Відповідно до рекомендацій робочої групи з освіти, країнам G8 необхідно просувати громадянську освіту і забезпечити участь громадян в управлінні освітою. У зв'язку з цим учасники форуму звернулися до лідерів "великої вісімки" із закликом оголосити 2007 рік Роком громадянської освіти.
    
    Представниками НУО, у рамках робочої групи з проблем освіти були вироблені рекомендації з забезпечення доступу до освіти дітей-інвалідів. Ці рекомендації будуть представлені лідерам країн G8.
    
    Члени робочої групи з безпеки людини, боротьби з тероризмом і проблем нерозповсюдження зброї масового знищення у своїх рекомендаціях наполягають на тому, щоб питання безпеки людини були включені в пріоритети порядку денного самміту країн G8 у Німеччині в 2007 році. У рекомендаціях також підкреслюється неприпустимість порушення прав людини в ході боротьби з тероризмом. Члени робочої групи звернулися до лідерів "великої вісімки" із закликом забезпечити більш ефективні заходи з підтримки режиму нерозповсюдження зброї масового знищення і матеріалів, що розщеплюються, а також виробити чіткі і ясні критерії проведення гуманітарної інтервенції і відмовитися від подвійних стандартів у цій сфері.
    
    У роботі форуму взяли участь більш 25 представників громадських організацій з п'яти країн "вісімки", у тому числі лідери організацій інвалідів, батьки і педагоги з Великобританії, США, Канади, Італії і Росії.
    
    За інформацією ІА REGNUM


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю