Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


VІ Міжнародний конкурс "Кращі практики для поліпшення якості життя" (DІABP)

14 березня, 2006 р.

    *** Муніципалітет Дубаї, Об'єднані Арабські Емірати і Програма ООН по населених пунктах (UN-HABІTAT) запрошують подати заявки на розгляд у конкурсній комісії 2006 р. Ціль конкурсу - виявлення і підвищення поінформованості і заклопотаності перспективними, інноваційними і стійкими досягненнями в справі поліпшення якості життя як основного критерію, прийнятого Другою конференцією ООН по населених пунктах (Habіtat ІІ) і Дубайською Декларацією.
    Для проведення конкурсу виділяється 480, 000$, що розподіляються в такий спосіб: 360000$ будуть розподілені між дванадцятьма Кращими практиками, дві з яких приділяють особливу увагу поширенню практик; 120,000$ будуть витрачені на транспортні витрати, харчування і проживання двох представників від кожної Кращої практики - переможниці під час церемонії нагородження. Кожна Краща практика - переможниця буде нагороджена також пам'ятним подарунком і сертифікатом, розробленим спеціально для Церемонії нагородження.
    
    До конкурсу запрошуються: урядові організації й агентства, у тому числі й агентства двосторонньої допомоги; Національні комітети (бюро) Хабітат чи Фокал Пойнт (Focal Poіnts); Агентства ООН, Світовий банк і інші; неурядові організації; організації місцевих комьюнити (communіty-based organіzatіons, CBOs); міські і місцеві адміністрації і їхні асоціації; підприємці; дослідницькі й академічні інститути; засобу масової інформації; суспільні і приватні фонди; окремі персони, проекти яких задовольняють критеріям Дубайського міжнародного конкурсу Кращих практик.
    
    У 2006 році з дванадцяти переможниць конкурсу будуть обрані дві, діяльність яких особливо сфальцьована на поширенні їхнього досвіду діяльності. Під поширенням досвіду Кращих практик мається на увазі процес, за допомогою якого між двома чи більш учасниками відбувається взаємний і структурний обмін з метою навчання один одного в контексті удосконалювання процесів, соціальних навичок, знань, чи досвіду технологій для поліпшення якості життєвого середовища. Цей обмін може відбуватися як у рамках однієї країни, так і між декількома країнами.
    
    Останній термін подачі - 31 березня 2006 року.
    
    Докладна інформація: http://www.blpnet.org/awards/awards18.htm
    
    [Джерело інформації - Інформаційний Центр Незалежного Жіночого Форуму: http://www.owl.ru/]


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю