Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ЯК ГРОМАДЯНИ І ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ МОЖУТЬ ПРОТИДІЯТИ КОРУПЦІЇ В УКРАЇНІ?

30 березня, 2006 р.

    Київ, 18-19 квітень 2006 року. Проект “Мережа громадянської дії в Україні” (UCAN) запрошує до участі у конференції у форматі відкритого простору на тему "Як громадяни і громадські організації можуть протидіяти корупції в Україні? Пошук нових рішень”.
    Цілі конференції та очікувані результати
    
    Метою конференції є визначення нових практичних підходів до вирішення проблеми корупції в Україні. Для забезпечення компетентної і жвавої дискусії запрошено широке коло осіб, зацікавлених у пошуку шляхів вирішення цієї проблеми, – громадських лідерів, журналістів, юристів, представників асоціацій підприємців, студентів, а також інших професіоналів у різних галузях. Результати конференції можна буде використати, як мінімум, у такий спосіб: 1) розробити конкретні ідеї, які учасники зможуть втілити після конференції; 2) проект UCAN зможе запропонувати нові ініціативи в рамках своєї програми для запобігання корупції.
    
    
    
    Що таке "відкритий простір" і чому cаме цей формат буде використано для конференції?
    
    Відкритий простір – це визнана в світі методика і потужний інструмент для впровадження змін. Формат відкритого простору є найбільш відповідним для обговорення складних питань, коли учасники і думки є різними, бажання знайти рішення (і потенціал для конфлікту) є великим, і вирішувати питання треба негайно. Відкритий простір дозволяє учасникам самим формувати порядок денний конференції і заохочує відкритий обмін думками. Додаткову інформацію стосовної цієї методики можна знайти на веб-сайті: http://www.openspaceworld.org/russian/ost_russian.doc
    
    
    
    Для участі у конференції необхідно зареєструватися. Учасників буде відібрано на конкурсних засадах, на підставі аналізу заявок. Проект UCAN відшкодує учасникам видатки на проїзд (залізничні квитки класу "купе”, автобусні квитки або відшкодування пального), харчування і проживання протягом конференції.
    
    
    
    Про точну адресу заходу організатори повідомлять додатково.
    
    
    
    Для реєстрації потрібно надіслати заявку до 7 квітня 2006 року електронною поштою на адресу: lusiena@ucan-isc.org.ua або факсом: +38(044) 279 4834. Заявку можна отримати на порталі Ресурсного центру "Гурт" http://gurt.org.ua/news/conferences/6261.html
    
    
    
    Відібрані учасники отримають підтвердження про реєстрацію до 12 квітня 2006 року.
    
    
    
    КОНТАКТИ
    
    
    Проект “Мережа громадянської дії в Україні” (ISC/UCAN)
    
    вул. Володимирська 47, оф. 9, 01034 Київ
    
    Тел.: +38 (044) 494 4597
    
    Факс: +38 (044) 279 4834
    
    Ел. пошта: lusiena@ucan-isc.org.ua
    
    Інтернет-сайт: www.ucan-isc.org.ua


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю