Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ЯК ГРОМАДЯНИ І ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ МОЖУТЬ ПРОТИДІЯТИ КОРУПЦІЇ В УКРАЇНІ?

30 березня, 2006 р.

    Київ, 18-19 квітень 2006 року. Проект “Мережа громадянської дії в Україні” (UCAN) запрошує до участі у конференції у форматі відкритого простору на тему "Як громадяни і громадські організації можуть протидіяти корупції в Україні? Пошук нових рішень”.
    Цілі конференції та очікувані результати
    
    Метою конференції є визначення нових практичних підходів до вирішення проблеми корупції в Україні. Для забезпечення компетентної і жвавої дискусії запрошено широке коло осіб, зацікавлених у пошуку шляхів вирішення цієї проблеми, – громадських лідерів, журналістів, юристів, представників асоціацій підприємців, студентів, а також інших професіоналів у різних галузях. Результати конференції можна буде використати, як мінімум, у такий спосіб: 1) розробити конкретні ідеї, які учасники зможуть втілити після конференції; 2) проект UCAN зможе запропонувати нові ініціативи в рамках своєї програми для запобігання корупції.
    
    
    
    Що таке "відкритий простір" і чому cаме цей формат буде використано для конференції?
    
    Відкритий простір – це визнана в світі методика і потужний інструмент для впровадження змін. Формат відкритого простору є найбільш відповідним для обговорення складних питань, коли учасники і думки є різними, бажання знайти рішення (і потенціал для конфлікту) є великим, і вирішувати питання треба негайно. Відкритий простір дозволяє учасникам самим формувати порядок денний конференції і заохочує відкритий обмін думками. Додаткову інформацію стосовної цієї методики можна знайти на веб-сайті: http://www.openspaceworld.org/russian/ost_russian.doc
    
    
    
    Для участі у конференції необхідно зареєструватися. Учасників буде відібрано на конкурсних засадах, на підставі аналізу заявок. Проект UCAN відшкодує учасникам видатки на проїзд (залізничні квитки класу "купе”, автобусні квитки або відшкодування пального), харчування і проживання протягом конференції.
    
    
    
    Про точну адресу заходу організатори повідомлять додатково.
    
    
    
    Для реєстрації потрібно надіслати заявку до 7 квітня 2006 року електронною поштою на адресу: lusiena@ucan-isc.org.ua або факсом: +38(044) 279 4834. Заявку можна отримати на порталі Ресурсного центру "Гурт" http://gurt.org.ua/news/conferences/6261.html
    
    
    
    Відібрані учасники отримають підтвердження про реєстрацію до 12 квітня 2006 року.
    
    
    
    КОНТАКТИ
    
    
    Проект “Мережа громадянської дії в Україні” (ISC/UCAN)
    
    вул. Володимирська 47, оф. 9, 01034 Київ
    
    Тел.: +38 (044) 494 4597
    
    Факс: +38 (044) 279 4834
    
    Ел. пошта: lusiena@ucan-isc.org.ua
    
    Інтернет-сайт: www.ucan-isc.org.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю