Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


7 квітня 2006 року об 11:00 в Києві у приміщенні Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6, синій зал) відбудеться Форум євроклубів України

4 квітня, 2006 р.

    , присвячений 10-й річниці створення першого українського євроклубу. Форум проводиться за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні.
    Перші українські євроклуби були засновані в 1995 році. В державах-членах ЄС та країнах–кандидатах євроклуби відіграють роль одного з основних джерел інформації та є пропагандистами спільних європейських цінностей серед молоді.
    Українські євроклуби поширюють свою діяльність як на школярів, так і на молодь. Основне завдання полягає в інформуванні й вихованні молодих людей в дусі спільних європейських цінностей, сприяючи встановленню гарних стосунків із європейськими молодіжними неурядовими організаціями, підтримуючи курс України на інтеграцію в європейські структури.
    Євроклуби організуються при університетах, середніх школах, молодіжних та дитячих організаціях, серед працюючої молоді і реєструються згідно з українським законодавством як громадські неприбуткові організації.
    Кожний євроклуб обирає власні методи й шляхи роботи. Найбільш популярними є: регулярні засідання членів євроклубу та обговорення актуальних питань, пов’язаних з відносинами між ЄС та Україною; місцеві/регіональні/всеукраїнські молодіжні практичні семінари та конференції; круглі столи/дебати; наукові конференції; зв’язки з європейськими партнерами та молодіжні обміни; публікація та розповсюдження літератури на тематику ЄС; конкурси (на кращу статтю про ЄС, найкращий малюнок, найкраще наукове дослідження тощо); концерти, презентації; робота з молодшими членами (дітьми з початкових та середніх шкіл) та багато інших видів діяльності.
    У Форумі візьмуть участь Голова Представництва ЄК в Україні, представники Міністерства у справах сім’ї та молоді, Міністерства освіти та науки України, члени євроклубів з різних регіонів України.
    Журналісти запрошуються взяти участь у відкритті та у програмі Форуму.
    За більш докладною інформацією та з питань акредитації звертатися у Представництво Європейської Комісії в Україні до пані Ірини Стаднійчук, тел: 253 30 20; irina.stadniychuk@cec.eu.int


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю