Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Фестиваль студентської журналістики “Медіа-фест 2”

7 квітня, 2006 р.

    *** Днями у стінах Кіровоградського державного педагогічного університету (КДПУ) за підтримки ОБСЄ, Британської Ради в Україні, IREX U-Media та Фундації регіональних ініціатив розпочав свою діяльність другий фестиваль студентської журналістики “Медіа-Фест 2”.
    За словами координатора проекту Олександра Акименка, 30 студентів-учасників, що навчаються на факультеті філології та журналістики, взяли участь у п’яти професійних майстер-класах що були проведені організацією IREX U-Media та Кіровоградським КДПУ, і стосувалися такої тематики: новини, газета як продукт, джерела інформації, репортаж, газетний дизайн та інфографіка.
    Впродовж проекту організатори планують провести ще 5 майстер-класів із залученням у ролі тренерів кваліфікованих спеціалістів з газети “Коррен” (Швеція), Британської ради в Україні, Києво-Могилянської академії, Візбаденської академії післядипломної педагогічної освіти. Теми, яких планують торкнутися тренери це: гендер у ЗМІ, техніка та комунікація в інтерв’ю, наукова журналістика та інші.
    Заплановано також стажування усіх учасників проекту у Кіровоградських регіональних виданнях та підготовка командами своїх власних газет.
    Фінал проекту та нагородження переможців заплановано на 20 квітня.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати