Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Проект для малих та середніх підприємств в сільському господарстві, що фінансується ЄС

10 квітня, 2006 р.

    , впроваджує інформаційну систему менеджменту на трьох сільськогосподарських підприємствах
    Проект «Покращання систем логістики та маркетингу для МСП у сільському господарстві», який фінансується Європейським Союзом, починаючи з квітня планує впроваджувати інформаційну систему менеджменту (ІСМ) на трьох пілотних сільськогосподарських МСП.
    Один з компонентів проекту – підтримка менеджменту – націлений на покращення якості менеджменту та прийнятті рішень. Щоб досягти цього, Проект обрав впровадження Інформаційної системи менеджменту «Система збалансованих показників», яка є новим підходом до стратегічного менеджменту, розроблена докторами Девідом Нортоном та Робертом Капланом з Гарвардської бізнес-школи на початку 90х років.
    Система збалансованих показників це система менеджменту (не тільки система вимірювання), яка дає організаціям можливість чітко прояснити їх бачення та стратегію та спонукає їх до дій. Вона надає зворотну інформацію про внутрішні бізнес-процеси та зовнішні результати, для того щоб постійно покращувати стратегічну продуктивність та результати.
    Система збалансованих показників пропонує подивитись на організацію з чотирьох ракурсів та розробити систему показників, зібрати дані та проаналізувати їх по відношенню до цих ракурсів: ракурс навчання та зростання, ракурс бізнес-процесу, ракурс споживача, фінансовий ракурс. Методика збалансованих показників будується на ключових концепціях попередніх ідей менеджменту, таких як комплексний менеджмент якості, включаючи якість, визначену покупцем, постійне покращення, розширення повноважень працівників, та, найголовніше, менеджмент та зворотній зв'язок, оснований на менеджменті. Система збалансованих показників включає інформацію про внутрішній бізнес, результати, як в комплексному менеджменті якості, але також додає сторону зворотного зв’язку про результати бізнес-стратегій. Це створює процес двостороннього зворотного зв’язку в системі збалансованих показників.
    Керувати процесом впровадження ІСМ буде експерт з Датського Технологічного Інституту, який є одним з членів консорціуму.
    Експерти проекту розроблять детальний робочий план для кожного підприємства, яке буде впроваджувати ІСМ (Систему збалансованих показників), узгодять плани з керівництвом підприємств та розпочнуть впроваджувати систему.
    Після впровадження ІСМ Проект розробить практичну інструкцію по «Системі збалансованих показників», яку буде широко розповсюджено серед представників цільової аудиторії проекту по всій Україні.
    -----
    Міністерство аграрної політики України та Представництво Європейської Комісії в Україні започаткували Проект «Покращання систем логістики та маркетингу для МСП у сільському господарстві». Схема впровадження Проекту була розроблена Програмою технічної допомоги Європейського Союзу. Проект, що впроваджується консорціумом на чолі зі Сканагрі розпочався у березні 2005 року. Робота буде зосереджена на створенні ланцюгів постачання та збуту фруктів, овочів, зернових та молока, створення гуртових ринків та надання рекомендацій по агарній політиці та нормативно-правовому оточенню.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю