Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


КРУГЛИЙ СТІЛ “МОБІЛЬНА ДОПОМОГА ВРАЗЛИВИМ ГРУПАМ ВИБОРЦІВ”

21 квітня, 2006 р.

    *** 26 квітня в м. Київ відбудеться підсумковий круглий стіл по проекту “Мобільна допомога вразливим групам виборців”. Впровадження проекту сприяло реалізації права виборців, які постійно або тимчасово самостійно не можуть пересуватися, на голосування за місцем перебування. Цільовою групою виступали люди похилого віку, інваліди, громадяни, які перебувають на стаціонарному лікуванні.
    
    Проект “Мобільна допомога вразливим групам виборців” реалізував Благодійний фонд “Творчий центр Каунтерпарт” (ТЦК) за фінансової підтримки Канадського агентства з міжнародного розвитку, Посольства Канади в Україні та “Фонду громадянських свобод”.
    
    Проект проходив у шести регіонах України: Бахчисарайському районі АР Крим, Перечинському районі Закарпатської обл., Коломийському районі Івано-Франківської обл., містах Херсоні, Миколаєві та Кіровограді, в яких було створено служби “Мобільна допомога виборцям” (МДВ).
    
     На круглому столі буде обговорено підсумки діяльності служб, перешкоди, з якими зіткнулись працівники служб під час своєї роботи, та способи їх подолання, успіхи, досягнення, перспективи та можливості використання досвіду проекту під час наступних виборів. Також будуть презентовані пропозиції щодо змін у законодавстві з питань організації процесу голосування.
    
    
    ***
    Круглий стіл відбудеться у конференц-залі “Білий” готелю “Братислава” за адресою: вул. А. Малишка, 1. Вхід для преси – вільний. Реєстрація починається о 10.40. Початок круглого столу об 11:00.


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю