Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс "Соціальні проблеми вирішуємо громадою"

21 квітня, 2006 р.

    Ціль грантового конкурсу: Допомогти не менше 10 місцевим громадам Рівненської області в рішенні найгостріших проблем, шляхом їх активного залучення в спільну діяльність за допомогою мікрогрантів, наданих Фундацією імені князів-благодійників Острозьких за підтримки Фонду Стефана Баторія.
    
    Підтримка надається громадським організаціям, місцевим самоврядуванням, закладам культури та освіти, соціальним службам й ініціативним групам громадян в Рівненській області.
    
    Заходи, що підтримуються в рамках грантового конкурсу:
    Виходячи з попереднього досвіду роботи в сільських громадах головними пріоритетами конкурсу грантів буде:
    - вирішення найактуальніших і конкретних соціальних (допомога самотнім пенсіонерам і інвалідам) і екологічних (прибирання від побутового сміття сільських територій, лісових, водних об'єктів і ін.) проблем зусиллями місцевої громади шляхом проведення різних заходів прямої дії.
    - активне залучення і мотивування громадян, представників місцевого самоврядування для участі у волонтерських ініціативах розв’язку соціальних і екологічних проблем місцевої громади, не виключається також розвиток шкільних і батьківських комітетів, випуск стінних газет).
    - профілактика інфекційних захворювань, алкоголізму серед дітей і сільської молоді шляхом проведення тематичних лекцій коротких семінарів, розповсюдження інформаційних листівок і плакатів.
    - реалізація культурних і освітніх ініціатив шляхом підтримки виступів волонтерських театрів (агіт-бригад), проведення сільських фестивалів й інших масових заходів, сприяючих підвищенню культурного і освітнього рівня сільського населення.
    - підтримка локальних груп самодопомоги для жінок, домогосподарок, страждаючих від сімейного насильства, анонімних алкоголіків, хронічно безробітних й ін.
    
    Розмір грантів: до 5000 грн.
    Організація чи ініціативна група, що звертається із запитом до Фундації повинна забезпечити не менше 30% бюджету проекту власним внеском, або внеском своїх партнерів.
    
    В окремих випадках Фундація імені князів-благодійників Острозьких надаватиме допомогу не лише коштами, а також шляхом покриття окремих витрат товарами чи послугами, наданими партнерами Фундації на безоплатній основі.
    
    В рамках відкритого конкурсу не передбачена підтримка проектів, направлених на отримання прибутків, діяльність політичних і релігійних інститутів, а також будівництво і придбання промислового устаткування, автомобілів і т.п.
    
    Термін проведення заходів: протягом 2006 р.
    Пропозиції (проекти) на отримання гранту від Фундації імені князів-благодійників Острозьких слід подавати на адресу 33027 Рівне, вул. Пухова, 85 не пізніше як до 25 травня 2006 року.
    
    Пропозиція може бути направлена поштою, особисто принесеною до офісу Фундації, відправленою факсом: (0362) 246176, або ел. поштою: pbof@vrc.rv.ua.
    
    Розгляд пропозицій здійснюється:
    • Радою директорів і незалежною комісією експертів.
    • Пропозиції (проекти), отримані Фундацією імені князів-благодійників Острозьких, не рецензуються і не повертаються незалежно від результатів розгляду. При подачі проекту Фундація імені князів-благодійників Острозьких підтверджує його отримання присвоєнням спеціального номера проекту, який повідомляється керівнику проекту.
    
    Про позитивний розгляд проекту (пропозиції) Фундація імені князів-благодійників Острозьких повідомляє письмово та призначає дату підписання договору після попереднього інструктажу стосовно звітності за виконання проекту.
    
    За консультаціями можна звертатися до:
    Оксани Краплич – виконавчого директора Фундації за телефоном
    тел.: 80503392586
    факс: (0362) 246176
    
    
    Джерело: www.civicua.org


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю