Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Ласкаво просимо на День Європи!

24 квітня, 2006 р.

    Detailed Programme: www.delukr.cec.eu.int
    Враховуючи феноменальний успіх минулорічних святкувань Дня Європи, ми впевнені, що День Європи 2006 буде ще більш вражаючим і надовго запам’ятається учасникам свята. Ось уже четвертий рік поспіль кияни та жителі інших міст України відзначають день спільних цінностей усіх націй нашого континенту.
    Минулого року близько 80 000 людей взяли участь у святкуваннях у столиці, а в Одесі та Донецьку – по 65 000. Цього року разом з Києвом День Європи святкуватимуть жителі Запоріжжя та Харкова. День Європи є ще однією нагодою для українців нагадати іншим і підтвердити, що вони – європейська нація.
    За час, що минув від першого Дня Європи в Україні, це свято стало настільки популярним у країні, що не буде перебільшенням назвати його частиною національної ідентичності українців. День Європи в Україні відзначають з більшим ентузіазмом і гордістю, ніж у будь-якій країні ЄС!
    Цього року на Дні Європи гостинно розкриє свої двері вже всім рідне Європейське містечко, де рекордна кількість країн буде представлена 26 посольствами, які запрошують вас більше дізнатися про їхні країни та посмакувати традиційні страви з усіх куточків континенту у Кварталі європейських страв. Школа європейських мов, Квартал музики та мистецтв, вікторини та ігри разом з іншими розвагами гарантують веселе та корисне проведення часу. Не пропустіть дискусії у розширеному Павільйоні громадських дебатів, де визначні українці та європейці обговорюватимуть гарячі питання європейського життя. Однією з родзинок цьогорічного святкування стане Європейський футбольний турнір, де діти та молодь, а також політики, дипломати, журналісти та музиканти зіграють у міні-футбол, а у всіх глядачів буде нагода взяти участь у конкурсах і вікторинах, присвячених Чемпіонату світу з футболу 2006 та першій в історії України участі її команди у цій визначній футбольній події. А ввечері, після офіційної церемонії відкриття, розпочнеться довгоочікуваний рок-концерт – яскраве, гучне та величне видовище і демонстрація наших унікальних музичних смаків і традицій.
    Ласкаво просимо на День Європи 2006 у Києві 20 травня, Запоріжжі 26 травня та Харкові 28 травня. Приходьте, спілкуйтеся, куштуйте екзотичні страви та напої разом зі своїми європейськими друзями – святкуйте День Європи!


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю