Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Портал відкритих ресурсів

3 травня, 2006 р.

    Портал відкритих ресурсів пропонує відкрите програмне забезпечення, яким можуть скористатися керівники та спеціалісти організацій громадянського суспільства, представники державних установ, бізнесу, засобів масової інформації, а також численні зацікавлені користувачі інформаційно-комунікаційних технологій.
    
    Портал http://opensoftware.org.ua створено у рамках проекту „Мережа громадянської дії в Україні" (Ukraine Citizen Action Network, UCAN), що впроваджується Інститутом Сталих Спільнот (ISC) за фінансової підтримки Агентства Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID).
    
    Якщо у Вас є запитання або зауваження щодо користування Порталом, будь ласка, звертайтеся до консультанта з інформаційно-комунікаційних технологій проекту UCAN Наталії Стаднічук (або Євгена Загудаєва, Сергія Куницького) електронною поштою ns@opensoftware.org.ua (yz@opensoftware.org.ua, ks@opensoftware.org.ua).
    
    Ви можете взяти участь у тестуванні Порталу. Ваші відповіді допоможуть удосконалити ресурс, визначити напрямки його подальшого розвитку та якомога повніше задовольнити потреби організацій громадянського суспільства у консультуванні з питань інформаційно-комунікаційних технологій.
    
    Надсилайте свої відповіді до 17 травня 2006 року.
    Джерело: www.civicua.org


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій