Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Нова навчальна програма для неурядових організацій

26 травня, 2006 р.

    29 травня у Києві відбудеться урочисте відкриття першої в історії Інституту адаптованої програми з курсу «Менеджмент» для представників неурядових організацій.
    
    Програма стала результатом співпраці МІМ-Київ із Всеукраїнською мережею людей, які живуть з ВІЛ/СНІД та одним із значних соціальних проектів Інституту.
    
    Участю у цьому проекті МІМ-Київ підтримує новий для України рух соціального підприємництва та соціально відповідального бізнесу. Цей рух започаткував засновник Всесвітнього Давоського форуму Клаус Шваб і вже кілька років намагається запровадити його в Україні, долаючи апатію нашого суспільства й байдужість українського бізнесу до соціальних проблем. За словами президента Міжнародного інституту менеджменту Юрія Полунєєва, МІМ-Київ, як провідна бізнес-школа країни, підтримує починання К.Шваба і демонструє на власному прикладі соціальну складову своєї діяльності. «Ми також сподіваємося, - говорить він, - що це буде сигналом для керівників та власників великих бізнес-структур, які навчаються в Інституті, щодо підтримки цього руху.»
    
    Колектив МІМ-Київ дуже ретельно розробляв цю програму спільно із представниками Всеукраїнської мережі ЛЖВ. Результатом порозуміння та співпраці бізнес-школи із неурядовою організацією стануть підвищення професійного рівня персоналу Всеукраїнської мережі та, відповідно, розширення і покращення якості надання послуг людям, які живуть з ВІЛ/СНІД в Україні.
    
    Мета і завдання програми:
    Курс має на меті надати слухачам (працівникам центрального офісу та регіональних відділень ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ», керівникам проектів) знання із управління організацією, побудови структури, кадрового менеджменту. Фінансування тощо.
    
    Програмою передбачене стаціонарне навчання слухачів протягом 3 тижнів (120 годин), самостійне навчання та екзаменаційні сесії тривалістю 20 годин. Програма складається з 8 курсів: «Загальний менеджмент», «Лідерство та менеджмент в команді», «Стиль поведінки та бізнес етикет», «Професійний розвиток і кар’єра», «Навички презентації», «Навички комунікацій та управління конфліктами», «Зв’язки з громадськістю», «Управління часом».
    
    Програмою передбачене стаціонарне навчання слухачів протягом 3 тижнів (120 годин), самостійне навчання та екзаменаційні сесії тривалістю 20 годин. Програма складається з 8 курсів: «Загальний менеджмент», «Лідерство та менеджмент в команді», «Стиль поведінки та бізнес етикет», «Професійний розвиток і кар’єра», «Навички презентації», «Навички комунікацій та управління конфліктами», «Зв’язки з громадськістю», «Управління часом».
    
    Фінансування навчання здійснюється в рамках проекту „Розвиток і підтримка відділень, регіональних представництв та ініціативних груп Всеукраїнської мережі ЛЖВ» за фінансової підтримки Нідерландської агенції з міжнародного розвитку Новіб (The Netherlands Agency on International Development N(o)vib). МІМ-Київ зробив для Всесвітньої мережі ЛЖВ вагому фінансову знижку на навчання за своєю програмою.
    
    Час та місце проведення:
    29 травня 2006 року о 10.00, в приміщенні Міжнародного інституту менеджменту (МІМ-Київ) за адресою: вул. Шулявська 10/12, блок В,
    
    Для отримання додаткової інформації звертайтеся, будь ласка, за тел. 585-02-68, 425-69-89.
    
    Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ) – приватний вищий навчальний заклад у сфері бізнес-освіти. Це перша бізнес-школа на пострадянському просторі, заснована 1989 р. Міжнародним інститутом менеджменту у Женеві (Швейцарія) за ініціативи всесвітньо відомого науковця та громадського діяча Богдана Гаврилишина.
    
    Зараз президентом МІМ-Київ є відомий економіст та громадський діяч Юрій Володимирович Полунєєв. Він також є засновником і головою громадської організації «Рада конкурентоспроможності України», яка пропагує, серед іншого, й соціальну відповідальність бізнесу як один із ключових факторів конкурентоспроможності нашої країни. За його ініціативи до середньострокової стратегії розвитку МІМ-Київ внесено положення про позиціонування Інституту як «соціального підприємця».
    
    Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, є благодійною організацією, яка реалізує національні й міжнародні програми з надання допомоги ВІЛ-позитивним людям та їх близькому оточенню.
    
    Джерело : Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю