Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ВИЙШОВ ДРУКОМ ДРУГИЙ ВИПУСК “ПУТІВНИКА “МОЛОДІЖНЕ ПРАВО”

27 травня, 2006 р.

    Продовжуючи працювати над захистом прав молоді та інформуванням про них, Програма “Молодіжне право” у травні підготувала до друку та випустила у світ другий випуск “Путівника “Молодіжне право”. Так, як і в першому випуску, у “Путівнику” стисло і лаконічно, на основі інтерв’ю з фахівцями відповідних галузей вміщено відповіді на найактуальніші правові питання молоді, що були визначені шляхом соціологічного дослідження.
    У другому “Путівнику”, який є зручною в користуванні брошурою, розкрито теми відносин з міліцією, укладання шлюбу, служби в армії, протидії насильству, а також прав молодих споживачів. Посібник-брошуру можна отримати в офісі Молодіжного парламенту Полтавщини, юридичної клініки «Наше право», також він безкоштовно розповсюджується у навчальних закладах, установах, бібліотеках міста.
    Випуск методичних рекомендацій – не єдина сфера діяльності Програми “Молодіжне право”, що реалізується в співпраці з Молодіжним парламентом Полтавщини. Програма “Молодіжне право” діє в Полтаві з лютого 2004 року. Вона була впроваджена ініціативною групою з молодих юристів, журналістів та громадських діячів з метою підвищення правової освіти молоді, а також інформування громадськості щодо прав молоді, їх дотримання та можливостей захисту. Питання про необхідність проведення цих заходів піднімається самою молоддю, яка звертається до фахівців Програми.
    У її рамках ведеться діяльність у кількох компонентах. Це правозахист (робота юридичної клініки “Наше право” на базі Полтавського інституту економіки і права за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”), інформування (запровадження рубрик в газетах, передачі на радіо “Ваша хвиля”, що лунає в ефірі кожного другого та четвертого понеділка місяця о 15:15), правопросвітницька робота (видання посібників, книжок, плакатів тощо), проведення публічних заходів (лекцій, круглих столів, інформаційних зустрічей), соціологічних досліджень, конкурсів малюнків та творчих робіт, навчання та стажування молоді.
    Реалізація Програми “Молодіжне право” підтримана такими організаціями та установами як Молодіжний парламент Полтавщини (обласна спілка молодіжних та дитячих громадських організацій, дорадчий орган з молодіжних питань Полтавської облради), обласним управлінням юстиції, Інститутом економіки і права, управлінням молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації, судами, прокуратурою, низкою громадських організацій.
    Із 2005 року Програма “Молодіжне право” є учасником міжнародного Молодіжного правозахисного руху.
    До речі, до друку готується вже третій випуск «Путівника».
    
    # # #


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій