Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ ПІДТРИМАЛО ПРОПОЗИЦІЇ СТУДЕНТІВ

27 травня, 2006 р.

    24 травня 2006 року Колегія Міністерства освіти і науки України підтримала пропозиції Української асоціації студентського самоврядування щодо проведення інвентаризації наявного в розпорядженні підпорядкованих йому установ фонду нерухомості для подальшої перебудови окремих приміщень під студентські та аспірантські гуртожитки, а також щодо запровадження в усіх вузах посад проректорів та заступників деканів зі студентських питань. Призначення ці посади рекомендовано здійснювати на основі консультацій з відповідними органами студентського самоврядування.
    
    В засіданні міністерської колегії вперше брали участь представники створеної при МОН Всеукраїнської студентської ради, третій сектор на представляли голова ЦК профспілки працівників освіти і науки України Л.С.Сачков та в. о. президента Української асоціації студентського самоврядування Олексій Кляшторний.
    
    На пропозицію Української асоціації студентського самоврядування до тексту підсумкового рішення Колегії внесено положення про проведення інвентаризації наявного в розпорядженні підпорядкованих МОН установ фонду нерухомості на предмет можливості перебудови окремих приміщень під гуртожитки для проживання студентів і аспірантів, а також про запровадження в усіх вузах України спеціальних посад проректорів та заступників деканів зі студентських питань. Ці посади замінять існуючі посади “з виховної роботи”, і відрізнятимуться на сам перед тим, що призначення на віднині них погоджуватимуться з відповідними студентськими радами.
    
    Автором ідеї реорганізації роботи зі студентами є секретар Всеукраїнської студентської ради при Президентові України Андрій Черних.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій