Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Об'єднання громадян за держреєстрацію платитимуть удвічі менше

7 червня, 2006 р.

    *** З початку 2007 року об'єднання громадян сплачуватимуть за державну реєстрацію удвічі менше, а професійні спілки буде звільнено від сплати реєстраційного збору.
    
    Це передбачено постановою Кабінету Міністрів від 31 травня 2006 р. № 768. Урядовим документом внесено зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 26 лютого 1993 р. № 143 “Про порядок справляння і розміри збору за реєстрацію об'єднань громадян” і від 30 березня 1998 р. № 383 “Про розміри і порядок справляння плати за державну реєстрацію благодійних організацій”.
    
    З 1 січня 2007 р. розмір збору за державну реєстрацію всеукраїнських об’єднань громадян зменшиться до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а міжнародних – до 2,5 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян і до 250 доларів США (за наявності ліцензії Національного банку) або еквівалента цієї суми у валюті України за офіційним обмінним курсом Національного банку на час сплати.
    
    Для місцевих об'єднань громадян, а також місцевих осередків зареєстрованих всеукраїнських і міжнародних об'єднань громадян у залежності від їх статусу розмір зазначеного збору зменшено з 10 і 5 до 5 та 2,5 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.
    
    Всеукраїнські, міжнародні, місцеві благодійні організації, а також відділення, філії, представництва всеукраїнських, міжнародних благодійних організацій також у залежності від їх статусу будуть сплачувати від 1,5 до 0,5 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян. Раніше цей розмір визначався сумами від 3 до 1 названого мінімуму.
    
    Від сплати реєстраційного збору звільнено професійні спілки, що узгоджується зі статтею 2 Конвенції № 87 Міжнародної організації праці про свободу асоціації та захист права на організацію від 9 липня 1948 року.
    
    Уряд сподівається, що реалізація постанови створить сприятливі умови для утворення нових громадських формувань і подальшого розвитку громадянського суспільства в Україні.
    
    Джерело : Відділ сприяння розвитку громадянського суспільства Департаменту комунікацій влади та громадськості Секретаріату Кабінету Міністрів України
    
    Автор : Максим Лациба, Український незалежний центр політичних досліджень


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені