Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ФОРМУЄТЬСЯ ГРОМАДСЬКА КОЛЕГІЯ ПРИ ГОЛОВІ ДНІПРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ КИЄВІ РАДИ

8 червня, 2006 р.

    *** Фундація соціально – правового захисту населення «Чинність закону», спільно із Депутатською комісією Дніпровської районної у місті Києві ради з питань розвитку місцевого самоврядування та співпраці з громадськими організаціями, за підтримки колаліції "За посилення впливу громадянського суспільства на прийняття управлінських рішень" та шведського форуму SYD, ініціюють створення громадської колегії при Голові Дніпровської районної у місті Києві ради.
    
    До подання заявок для участі в громадській раді, запрошуються організації громадянського суспільства, органи самоорганізації населення, бізнес – асоціації, неформальні (незареєстровані) групи громадян тощо, які діють в Дніпровському районі міста Києва.
    Критеріями відбору членів громадської колегії, будуть насамперед: досвід роботи, досвід діяльності в Дніпровському районі міста Києва, якість і результативність виконаних проектів.
    Претенденти повинні мати своєю місією та метою: розвиток місцевого самоврядування, підтримку діяльності територіальних громад, соціальний захист громадян, посилення між секторального партнерства між органами місцевого самоврядування, бізнесу та громадськими організаціями, лобіювання інтересів місцевої громади, розвиток місцевої демократії, вплив на прийняття державних рішень.
    Громадська рада при Голові Дніпровської районної у місті Києві ради, буде створена восени поточного року розпорядженням Голови ради – Сотникова Олександра Миколайовича, за результатами попереднього відбору анкет ініціативною групою експертів, яка складається із представників уповноважених громадських організацій та депутатів Дніпровської районної у місті Києві ради.
    Попередньо провадитиметься обговорення проекту «Положення про Громадську колегію при Голові» шляхом надсилання пропозицій на електронну адресу ініціативної групи: rada@rol.org.ua Пропозиції до «Положення», мають містити в собі описання форм і методів міжсекторальної співпраці громадських організацій і органів місцевого самоврядування.
    Усі хто зацікавився вищезгаданою співпрацею і участю в громадський колегії, можуть отримати анкету учасника на електронній адресі ініціативної групи: rada@rol.org.ua. Усі подробиці на сайті: www.rol.org.ua
    
    Фундація «Чинність закону»
    Конт. особа Олег Спорников
    02147, м. Київ, а/с - 55
    т. 044 5920383, 5922434, 5753094
    факс 044 5733269
    spornikov@rol.org.ua
    www.rol.org.ua
    ISQ 242116077
    На фото: Новообраний Голова Дніпровської районної у місті Києві ради - О.М. Сотников на зустрічах з громадськістю


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій