Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У ПОЛТАВІ ВІДБУДЕТЬСЯ РЕГІОНАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ З ПРАВ ЛЮДИНИ

2 липня, 2006 р.

    *** Громадська організація “Фундація прав людини” 22-23 липня у Полтаві за сприяння Програми “Молодіжне право” проведе регіональний тренінг з прав людини “Знай свої права” для лідерів молодіжних громадських організацій.
    Тренінг у Полтаві (як і в деяких інших обласних центрах України) є продовженням аналогічної Школи у Вінниці, що відбулася місяць тому. Метою всього проекту „Правозахисна Консолідуюча Ініціатива „Схід – Захід” для лідерів молодіжних громадських організацій” при фінансовій підтримці Посольства Фінляндії в Україні, є підвищення фахового рівня лідерів молодіжних громадських організацій Житомирщини, Івано-Франківщини, Львівщини, Луганщини та Полтавщини у питаннях громадського правозахисту, громадянської освіти та створення постійно діючої мережі співпраці. Програма „Молодіжне право”, впроваджуючи проекти із захисту прав молоді та інформування про них уже протягом двох років, долучилася до реалізації проекту, виступивши регіональним партнером на Полтавщині.
    Програма тренінгу “Знай свої права”, який відбудеться у Полтаві, включатиме розгляд питань щодо громадянського суспільства і прав людини, їхнього громадського захисту, освіти в молодіжному середовищі, а також передбачатиме розробку пілотних молодіжних правозахисних ініціатив.
    До участі в конкурсному відборі на Полтавщині запрошуються молоді люди віком від 17 до 30 років, які мають щонайменше річний досвід роботи в громадських організаціях та мешкають в Полтавській області. Участь у тренінгу протягом усього терміну є обов’язковою. Участь у тренінгу є безкоштовною.
    Якщо Ви зацікавлені взяти участь у Школі-тренінгу, просимо надсилати заявки встановленого зразка на адресу Програми „Молодіжне право” – 36 000 м. Полтава, вул Зигіна 1, к. 127, тел./факс +38 (05322) 753-20, e-mail: bryzh@mail.ru (контактна особа – Євген Бриж) до 10 липня 2006 року. Після підтвердження участі кандидатові додатково буде повідомлено місце і точний час проведення тренінгу.
    Нагадаємо, що минулого року Програма „Молодіжне право” також представляла ФПЛ на Полтавщині під час реалізації проекту „Європейські стандарти захисту прав людини” за підтримки Ради Європи. У рамках проекту представники Програми „Молодіжне право” взяли участь у міжрегіональних тренінгах у Вінниці, а потім сприяли організації дводенного тренінгу на цю ж тему в Полтаві.
    Програма “Молодіжне право” діє в Полтаві з лютого 2004 року. Вона була впроваджена ініціативною групою з молодих юристів, журналістів та громадських діячів з метою підвищення правової освіти молоді, а також інформування громадськості щодо прав молоді, їх дотримання та можливостей захисту. Питання про необхідність проведення цих заходів піднімається самою молоддю, яка звертається до фахівців Програми.
    У її рамках ведеться діяльність у кількох компонентах. Це правозахист (робота юридичної клініки “Наше право” на базі Полтавського інституту економіки і права за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Корпорації „Інтерпайп”), інформування (запровадження рубрик в газетах, передачі на радіо “Ваша хвиля”, що лунає в ефірі кожного другого та четвертого понеділка місяця о 15:15), правопросвітницька робота (видання посібників, книжок, плакатів тощо), проведення публічних заходів (лекцій, круглих столів, інформаційних зустрічей), соціологічних досліджень, конкурсів малюнків та творчих робіт, навчання та стажування молоді.
    Реалізація Програми “Молодіжне право” – це спільна ініціатива різних організацій та установ: Молодіжного парламенту Полтавщини (обласна спілка молодіжних та дитячих громадських організацій, дорадчий орган з молодіжних питань Полтавської облради), обласного управління юстиції, Інституту економіки і права, управління молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації, інших організацій. Участь у реалізації Програми „Молодіжне право” також беруть суди, прокуратура, низка громадських організацій. Серед партнерів Програми „Молодіжне право” – Фундація прав людини (м. Київ).


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені