Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Зареєстровано Всеукраїнську громадську організацію "Асоціація сприяння самоорганізації населення"

3 липня, 2006 р.

    *** Учасники Першої Всеукраїнської науково-практичної конференції "Перспективи розширення повноважень і сфери діяльності органів самоорганізації населення", що проходила торік в м. Одесі, дійшли до висновку, що для подальшого розвитку в Україні руху самоорганізації необхідно створити єдину систему взаємної підтримки, обміну досвідом та інформацією. У зв'язку з цим було вирішено створити Всеукраїнську громадську організацію "Асоціація сприяння самоорганізації населення".
    
    15 червня 2006 року З Міністерства юстиції України прийшла новина: Всеукраїнська громадська організація "Асоціація сприяння самоорганізації населення" зареєстрована.
    
    При її створенні, визнаючи ведучу роль одеситів у розвитку органів самоорганізації населення, засновниками було прийнято рішення про розташування центрального штабу Асоціації в місті Одесі в приміщенні ОМГО „Лицем до лиця”.
    
    Головою Правління був обраний Олексій Орловський - голова ОМГО „Лицем до лиця”.
    
    До складу Правління ввійшли ще два представники Одеси: Володимир Брудний - заступник директора Одеського суспільного інституту соціальних технологій та Андрій Крупник - доцент Одеського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України.
    
    На сьогодні Асоціація вже має свої осередки в 14 регіонах: Одеській, Чернігівській, Полтавській, Дніпропетровській, Луганській, Вінницькій, Донецькій, Миколаївській, Запорізькій, Харківській, Ровенській, Львівській, Херсонській областях та в м. Києві. Уже найближчим часом можна розраховувати на появу її осередків ще в трьох регіонах нашої країни.
    
    Далі має бути величезна робота з практичної реалізації цілей організації: сприяння розвитку в Україні локальної демократії та руху самоорганізації населення.
    
    Для цього Асоціація поставила перед собою такі основні задачі:
    - сприяння створенню ефективної законодавчої і нормативної бази місцевого самоврядування, локальної демократії;
    - сприяння розвитку міжнародного співробітництва, спрямованого на прискорення інтеграції України у світове співтовариство та формування в Україні громадянського суспільства;
    - сприяння активізації участі молоді в процесі державотворення та розвитку локальної демократії;
    - сприяння підвищенню рівня обізнаності громадян у питаннях самоорганізації населення, участі в управлінні місцевими справами та в інших аспектах локальної демократії та інш.
    
    
    Джерело : Одеська міська громамадська організація "Лицем до лиця"


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій