Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Соціологічна служба Центру Разумкова провела дослідження щодо вивчення ставлення громадян України до міліції,

23 липня, 2006 р.

    оцінки ними як позитивних сторін, так і проблем та недоліків у її роботі, рівень поінформованості про діяльність Міністерства внутрішніх справ України та його керівництва.
    
    Громадяни України оцінюють роботу міліції дещо краще, ніж, у квітні 2004 року, тобто за попереднього керівництва Міністерства внутрішніх справ. Найвище оцінюється робота Міністра внутрішніх справ, найнижче ? робота керівників обласних управлінь МВС.
    
    Українській міліції довіряють 40% опитаних громадян. Частіше висловлюється довіра Міністру внутрішніх справ України, дільничним інспекторам, міліції міста (села, селища), в яких мешкають респонденти, найрідше ? керівникам регіональних управлінь МВС.
    
    Метою дослідження було вивчення ставлення громадян України до міліції, оцінка ними як позитивних сторін, так і проблем та недоліків у її роботі, рівень поінформованості про діяльність Міністерства внутрішніх справ України та його керівництва, оцінка цієї діяльності, бачення шляхів її поліпшення.
    Дослідження проводилося соціологічною службою Центру Разумкова з 18 травня по 2 червня 2006 року за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за регіоном проживання, типом поселення, віком і статтю. Вибірка побудована як багатоступенева, стохастична з квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки не перевищує 1,0%. Усього було опитано 11075 респондентів.


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені