Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


XVI-й Міжнародний гуцульський фестиваль проходитиме на Коломийщині

18 серпня, 2006 р.

    XVI-й Міжнародний гуцульський фестиваль „Коломийка-2006” заплановано провести 25-27 серпня 2006 року в місті Коломия та Коломийському районі.
    
    Ініціаторами проведення фестивалю виступили Коломийська райдержадміністрація, Коломийська районна рада та Коломийське товариство „Гуцульщина”.
    
    Метою „Коломийки” є розвиток і популяризація традиційних видів народного мистецтва, звичаїв та обрядів етнічної групи українців-гуцулів, підвищення соціального і мистецького статусу автентичного фольклору, виявлення самобутніх творчих колективів, окремих виконавців та майстрів образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва.
    
    Основним завданням фестивалю організатори визначають піднесення проблем гуцульського регіону до їх практичного виконання на державному рівні, привернення уваги громадськості та зарубіжжя до нашого краю задля його всебічного розвитку.
    
    Передбачається, що у фестивалі братимуть участь фольклорно-етнографічні колективи та виконавці, майстри образотворчого, ужиткового і декоративного мистецтва гуцульського регіону, інших місцевостей України чи зарубіжжя, в репертуарі та доробках яких повинні бути гуцульські твори, твори на гуцульську тематику та виконання коломийки.
    
    
    Джерело : www.civicua.org


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій