Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Успішний старт Львівського центру прав людини

27 серпня, 2006 р.

    В червні 2006р. розпочав свою діяльність Львівський центр прав людини, що знаходиться у м. Львові по вул. Смерикова 2. Основним завданням якого є надання безкоштовної юридичної допомоги громадянам у конфліктних ситуаціях з органами влади, а також консультація громадян, написання заяв, скарг, притензій тощо.
    
    
    На даний момент у “Львівського центру прав людини” звернулися більше 30 осіб, яким надається безкоштовна юридична допомога і це лише за перший місяць своєї діяльності.
    Основу Центру становлять кваліфіковані юристи і студенти старших курсів юридичного факультету Львівських вузів, котрі працюють на громадських засадах.
     З Львівським центр прав людини співпрацюють депутати Львівської міської ради.
    За допомогою центру було відновлено асфальтове покриття біля будинку , пошкодження якої спричиняло руйнування будинку та замокання фундаменту і капітальної стіни, ліквідовано неспровності водостічної системи і ринви , викононо мурування сходів, тощо. Протягом чотирьох років мешканці будинку звертались до органів влади за захистом своїх порушених прав, починаючи від ЖЕКу до голови Львівської облдержадміністрації – в результаті лише обіцянки. Але коли мешканці будинку звернулись до Львівського центру прав людини частина їх проблеми була вирішена і реально втілена у життя. І таких прикладів можна навести безліч , бо у Львівському центрі працюють старані і самовідані люди , які прагнуть допомогти усім потребуючим.
    
    Джерело – Прес-служба Львівського центру прав людини (HR_centr@ukr.net)


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій