Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Україна – Росія: права дітей”

27 серпня, 2006 р.

    Всеукраїнський благодійний фонд “Молоді Ініціативи” та Представництво благодійної організації "Кожній дитині" в Україні запрошують представників засобів масової інформації на урочисте нагородження переможців конкурсу малюнків у рамках проекту “Україна-Росія: права дітей”.
    
    Нагородження відбудеться 25 серпня, о 19.30 за участі Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрія Павленка та Надзвичайного та Повноважного Посла Російської Федерації в Україні Віктора Черномирдіна .
    
    Адреса: літня сцена, табір “Кипарисний”, Міжнародний дитячий центр “Артек”
    
    Міжнародний проект “Україна - Росія: права дітей” розроблено Всеукраїнським благодійним фондом “Молоді Ініціативи” у співпраці з Представництвом благодійної організації “Кожній дитині” в Україні в рамках Національної програми в Україні “2006 - Рік захисту прав дитини” та Національної ініціативи “Рік благодійності в Росії”. Проект реалізується за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та Посольства Російської Федерації в Україні, а також “Росзарубіжцентру” МЗС Російської Федерації.
    
    Участь у проекті взяли 270 дітей табору “Кипарисний” сьомої зміни. Для кожного загону були проведені заняття, на яких діти мали можливість ознайомитись з Конвенцією ООН про права дитини, обговорити відповідні статті Конвенції, а також ознайомитись з механізмами відстоювання своїх прав. Після проведених занять дітям було запропоновано взяти участь у конкурсі малюнків.
    
    Відбір переможців конкурсу буде визначено в 4-х номінаціях : “Маю право, маю обов’язок”, “Право на освіту”, “Мій відпочинок”, “Я та моя сім’я”. Усі переможці будуть нагороджені дипломами та пам’ятними призами. Експозиція малюнків учасників буде розміщена на веб-сайтах МДЦ “Артек” www.artek.org , ВБФ “Молоді Ініціативи”, Представництва БО “Кожній дитині” в Україні www.everychild.org.ua , Національної ініціативи “Рік благодійності в Росії” www.infoblago.ru. Заплановано видання сувенірно-подарункового альбому, в котрий увійдуть всі роботи учасників проекту.
    
    Проведення конкурсу підтримали компанії “ЛУКОЙЛ-Україна”, інвестеційно-будівельний холдинг “Стелла Україна” та “Макдональдз Юкрейн Лтд.”
    
    
    
    
    З питань акредитації звертатися до прес служби Міжнародного дитячого центру “Артек”, Слободян Марії Павлівни за телефоном: +38(0654)36-37-33.
    
    
    
    Галина Гудз
    Менеджер з комунікацій
    ПБО "Кожній дитині" в Україні
    E-mail: hh@everychild.kiev.ua
    www.everychild.org.ua


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій