Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У Варшаві обговорюють виконання зобов`язань у рамках „людського” виміру

2 жовтня, 2006 р.

    2 жовтня у м.Варшава (Республіка Польща) розпочала свою роботу щорічна Нарада ОБСЄ з огляду зобов’язань у сфері „людського” виміру, в роботі якої беруть участь делегації 56 держав-учасниць ОБСЄ, а також неурядові організації цих країн.
    
    Участь делегації України у щорічній Нараді ОБСЄ з огляду зобов’язань у сфері „людського” виміру
    
    Зазначений захід є найбільшим і найавторитетнішим форумом цієї організації, який щорічно організує Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ.
    
    Протягом двох тижнів учасники наради обговорюватимуть широкий спектр питань, пов’язаних з виконанням державами-учасницями ОБСЄ взятих на себе зобов’язань у рамках „людського” виміру, а також шляхи вдосконалення процедур і механізмів спостереження за їхнім дотриманням. Основна увага Наради зосереджуватиметься на забезпеченні фундаментальних свобод, в тому числі, свободи ЗМІ, протидії торгівлі людьми, утвердженні толерантності та терпимості, гендерної рівності, прав біженців, мігрантів, національних меншин, дотриманні основних свобод людини, запобіганні та боротьбі з тортурами, недопущенні насильства проти жінок, утвердженні верховенства права та незалежності системи правосуддя, ролі Омбудсмена та національних правозахисних інститутів, попередженні агресивного націоналізму та шовінізму тощо.
    
    Україну представлятиме чисельна делегація, до складу якої увійшли представники міністерств та відомств, Верховного та Вищого адміністративного судів, Центральної виборчої комісії та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Очолюватиме делегацію Надзвичайний і Повноважний Посол України в Польщі Олександр Моцик.
    
    Планується, що члени української делегації зроблять низку виступів, у яких ознайомлять учасників Наради зі станом виконання зобов’язань у сфері „людського” виміру в нашій державі, а також проведуть зустрічі та брифінги, присвячені розвитку демократичних інститутів, формуванню громадянського суспільства та дотриманню прав людини в Україні.
    
    Передбачається, що результатом роботи Наради стане подальша активізація співпраці України, зокрема, в рамках ОБСЄ, спрямована на досягнення нашою державою високих європейських стандартів у сфері „людського” виміру як важливого чинника на шляху європейської і євроатлантичної інтеграції.
    
    Джерело : Міністерство закордонних справ


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені