Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Частинка Республіки Кореї у Сімферополі

10 жовтня, 2006 р.

    **** Міська влада Сімферополя готова посприяти у відкритті Корейського культурного центру і Консульства Республіки Корея у своєму містечку. Саме про це йшлося під час зустрічі Сімферопольського міського голови Геннадія БАБЕНКА та секретаря міської ради Володимира БЛІНОВА з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Корея в Україні Хо Сун ЧОЛОМ, а також Президентом Кримської асоціації корейців «Корьо» Володимиром КІМОМ.
    
    Ознайомивши гостей з планами відтворення древньої пам’ятки Неаполь Скіфський і перспективами розвитку енергетичної і транспортної інфраструктури Сімферополя, міський голова кримської столиці висловив зацікавленість можливою участю південнокорейської сторони в практичній реалізації ряду економічних проектів на правах концесії.
    
    Також під час зустрічі була досягнута домовленість про встановлення зв’язків між Сімферополем і адміністративним центром острова Чунжон - крупним туристичним центром Республіки Корея.
    
    Нагадаємо, в Україні проживає біля 15-ти тисяч корейців. Кримська діаспора найбільша в Україні і налічує більше чотирьох тисяч людей.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій