Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Асоціація правників України – новий формат правничого руху

10 жовтня, 2006 р.

    *** 10 жовтня ц.р. в Києві відбулася прес-конференція на тему: «Асоціація правників України – новий формат правничого руху».
    
    В умовах розбудови правової держави та становлення громадянського суспільства зростає роль громадських недержавних організацій, які не на словах допомагають реформаційним процесам в Україні та сприяють їх найшвидшій реалізації.
    
    ВГО «Асоціація правників України» (далі АПУ) є однією з таких організацій, що зібрала представників усіх напрямів юридичної професії, акумулює та втілює прогресивні ідеї юристів задля зміцнення демократії та укріплення верховенства права в Україні.
    
    Так, з нагоди початку нового юридичного року (нагадаємо, що 8 жовтня – це День юриста) відбулася прес-конференція представників Асоціації за участі В.о.Президента АПУ Сергія Коннова, членів Правління АПУ Дмитра Кухнюка, Олега Макарова, почесного члена АПУ Клари Маргулян та Виконавчого директора АПУ Ірини Нікітіної.
    
    Окремо зауважимо, що Клара Маргулян є цьогорічним лауреатом Почесної відзнаки АПУ "ЗА ЧЕСТЬ І ПРОФЕСІЙНУ ГІДНІСТЬ", якою Асоціація другий рік поспіль нагороджує одного з видатних юристів за вагомий внесок у становлення та розвиток юридичної професії. Ця нагорода є визнанням неоціненного внеску до розвитку професії та понад 50-річної правозахисної діяльності адвоката Клари Маргулян.
    
    Протягом прес-конференції доповідачі окреслили присутнім план діяльності Асоціації на майбутнє, зокрема, участь АПУ в процесах реформування адвокатури України, викорінення корумпованості судової системи України та піднесення авторитету правничої професії в суспільстві, інших нагальних питань. Учасники прес-конференції також поділилися своїми поглядами щодо гострих правових проблем, які зараз стоять перед українським суспільством та шляхами їх вирішення.
    
    
    Джерело : прес-служба Асоціації правників України


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені