Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Створено Організаційний комітет з реформування діяльності управління у справах сім'ї та молоді КМДА

13 жовтня, 2006 р.

    *** 9 жовтня у м. Київ МГО "Асоціація "Молодіжний гуртожиток", КГО "Екологія та Соціальний захист", Київська міська організація Спілки Української Молоді, МГО "Наше покоління", ВГО "Рух матерів та дружин проти аморальності", КГО "Соціальні технології", ГО "Футбольний клуб СоцТех", КМГО "Центр сім'ї "Щаслива родина" створили Організаційний комітет з реформування діяльності Головного управління у справах сім'ї та молоді Київської міської державної адміністрації.
    
    Представники громадськості Києва констатували стан молоді міста Києва як катастрофічний, а рівень соціального захисту київських сімей - як низький. Громадські об'єднання міста Києва ухвалили резолюцію, у якій зазначили, що Головне управління у справах сім'ї та молоді Київської міської державної адміністрації (ГУССМ КМДА) проводить свою діяльність не ефективно щодо вирішення питань, котрі належать до його компетенції.
    
    Представники киян заявили, що Головне управління у справах сім'ї та молоді терміново потребує реформування. Для цього запропонували Київській міській владі зробити конкретні кроки: проводити громадські слухання не менше ніж раз на квартал; створити громадську раду при ГУССМ КМДА з представників громадських об'єднань і проводити засідання громадської ради не менше ніж раз на місяць; віднести до компетенції громадської ради затвердження - кошторисів ГУССМ КМДА, рішень тендерного комітету ГУССМ КМДА, рішень конкурсних комісій ГУССМ КМДА; створити у структурі Управління сімейної політики та оздоровлення ГУССМ КМДА - відділ у справах дитинства; створити сайт у мережі Інтернет та розміщувати (із вільним доступом) там в оперативному режимі не тільки все, що стосується діяльності ГУССМ КМДА, а й усі документи (включно з внутрішніми) ГУССМ КМДА.
    
    У додатку - МЕМОРАНДУМ про створення організаційного комітету та РЕЗОЛЮЦІЯ про вдосконалення дій Київської міської влади.


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені