Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У СТРАСБУРЗІ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗУСТРІЧ ДИРЕКТОРІВ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ МЕРЕЖІ ШКІЛ ПОЛІТИЧНИХ СТУДІЙ

13 жовтня, 2006 р.

    *** 13 жовтня 2006 року Голова Ради Лабораторії законодавчих ініціатив та Директор Української школи політичних студій Ігор Когут візьме участь у зустрічі директорів Європейської мережі шкіл політичних студій, яка відбудеться у Страсбурзі.
    
    Проведення заходу має на меті підсумувати результати діяльності дванадцяти Шкіл політичних студій, які діють на території держав Центральної та Східної Європи, у 2005-2006 навчальному році, окреслити напрямки подальшого розвитку мережі та перспективи відкриття нових шкіл.
    
    Серед основних питань, які буде винесено на обговорення під час зустрічі, є підбиття підсумків діяльності Першого Літнього Університету Демократії, який став одним із головних заходів Ради Європи у 2006 році. На початку липня 2006 року він зібрав у Страсбурзі близько 500 учасників із 15 держав Європи, у тому числі і делегацію Української школи політичних студій. Учасники заходу, а це молоді (до 35 років) та успішні люди (з таких сфер як: поліка, бізнес, громадська або наукова діяльність, журналістика та юриспруденція) мали змогу подискутувати на найбільш актуальні для сучасної Європи теми, поспілкуватися з відомими європейськими політиками, керівниками Ради Європи, відвідати установи Ради Європи та місцеві органи влади. Пленарні засідання та круглі столи Університету Демократії були присвячені обговоренню викликів демократії, які стоять перед сучасною Європою, та перспектив її подальшого об’єднання.
    
    Зустрічі директорів є традиційними заходами, що проводяться двіччі на рік, і надають можливість підбити підсумки поточної роботи Шкіл та визначитися з планами на майбутнє.
    
    Більш детальну інформацію про діяльність Української школи полічтиних студій можна знайти тут.


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені