Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У Києві відкриється реабілітаційний центр для дітей-сиріт

18 жовтня, 2006 р.

    Центр буде розрахований приблизно на 50 дітей, які будуть проходити реабілітацію протягом 9-ти місяців
    
    Центр соціально-психологічної реабілітації для дітей-сиріт має відкритися вже на початку 2007 року. Зараз приміщення ремонтують. Центр буде знаходитись на території колишнього дитячого садочка. Пройти курс реабілітації там зможуть діти з малозабезпечених сімей, діти-сироти, діти, які піддавалися насильству та жорстокому ставленню. Для кожного з них буде підібраний індивідуальний підхід. Центр буде розрахований приблизно на 50 дітей, які будуть проходити реабілітацію протягом 9-ти місяців.
    
    Заступник голови КМДА Віталій Журавський оглянув приміщення, поспілкувався з майбутнім директором реабілітаційного центру та запевнив, що через місяць всі документи на право створення офіційного реабілітаційного центру соціально-психологічної допомоги дітям-сиротам будуть передані у руки нового директора.
    
    «Ми зробимо все можливе у найближчий час для передачі документів. Дітей, які потребують реабілітації, зараз приблизно тисяча у нашому місті. Якщо ми не подбаємо про безпритульних дітей - про них ніхто не подбає. Цим серйозно при попередній владі ніхто не займався, ніби безпритульні діти - це не наші діти», - зазначив Віталій Журавський.
    
    Крім того, міська влада планує відкрити ще 5-ть районних центрів реабілітації. Це будуть невеликі локальні центри для допомоги дітям у різних районах міста. Про це розповів начальник служби у справах неповнолітніх КМДА Микола Кулеба.
    
    «Також на базі медико-оздоровчого центру, що на Бориспільському шосе, буде відкрито центр соціально-психологічної допомоги. Ми хочемо створити там базу для пошуку та підготовки сімей для дітей-сиріт. Також ведуться переговори з головами районних адміністрації з приводу відкриття центрів у кожному районі нашого міста», - зазначив Микола Кулеба.
    
    За його словами, відкриття реабілітаційних центрів - це набагато краще і вигідніше, ніж утримання таких дітей у колоніях або у тюрмах. А фінансування цього проекту взяла на себе Київська міська державна адміністрація.
    
    
    Джерело: http://kmv.gov.ua


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені