Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Під Києвом може з'явитись міжнародний аеропорт

18 жовтня, 2006 р.

    Про це сьогодні на прес-конференції у Києві повідомила голова Київської облдержадміністрації Віра Ульянченко
    
    Київська обласна державна адміністрація розглядає можливість будівництва міжнародного аеропорту на базі військового аеродрому у місті Узин Білоцерківського району Київської області . Про це сьогодні на прес-конференції у Києві повідомила голова Київської облдержадміністрації Віра Ульянченко, передає "Газета по-киевски".
    
    "Ми залишили у Кабінеті міністрів проект постанови уряду, в якому Кабмін повинен надати право Київській обласній державній адміністрації провести тендер на техніко-економічне обґрунтування даного проекту", - сказала Ульянченко. За її словами, відповідно до даного документу, Київоблдержадміністрація повинна звернутися до Центрального проектного інституту Міноборони, що у свій час проектував військовий аеродром у цьому місті.
    
    За її словами, після цього мають бути розсекречені документи, завдяки яким можна буде точно побачити, яка інфраструктура закладена у цей аеродром. Віра Ульянченко зазначила, що цей проект буде інвестиційним, і вже сьогодні є кілька компаній, що у ньому зацікавлені. У той же час на сьогодні складно визначити вартість проекту до аналізу всієї інформації.
    
    
    Джерело: http://kmv.gov.ua


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій