Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Всеукраїнський конкурс студентських есе «Міжнародні стандарти захисту прав людини та їх національна імплементація»

3 листопада, 2006 р.

    Всеукраїнський конкурс студентських есе «Міжнародні стандарти захисту прав людини та їх національна імплементація» проводиться Донецьким осередком Ліги студентів Асоціації правників України спільно з економіко-правовим факультетом Донецького національного університету за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та Відділення Асоціації правників України в Донецькій області. Переможці будуть нагороджені відповідними дипломами, актуальною та цікавою юридичною літературою, а також отримають грошову винагороду у розмірі 500, 400 та 300 гривень відповідно.
    
    Конкурс відбуватиметься з 1 листопада по 22 грудня 2006 року і складатиметься з двох етапів: заочного та очного. На першому етапі учасникам пропонується підготувати конкурсну роботу – есе на одну з запропонованих організаторами тем або на тему, обрану самим учасником, що відповідатиме загальній тематиці конкурсу.
    
    За результатами першого (заочного) етапу будуть відібрані 20 найкращих конкурсних робіт з усієї України. Відбір здійснюватиметься спеціально сформованим журі, до складу якого входять висококваліфіковані правники з усієї України – науковці, практикуючі юристи, правозахисники – спеціалісти в сфері прав людини. Автори кращих робіт будуть запрошені для участі в другому (очному) етапі конкурсу – круглому столі «Міжнародні стандарти захисту прав людини та їх національна імплементація», що відбудеться 22 грудня 2006 року на базі економіко-правового факультету Донецького національного університету.
    
    В рамках даного круглого столу кожен конкурсант повинен буде представити свою роботу перед іншими учасниками та журі, розкрити зміст основних її положень, аргументувати свою точку зору на досліджувану проблему. Також планується заслухати та обговорити доповіді членів журі - провідних діячів України в сфері прав людини. За результатами виступу в очному етапі серед 20 учасників будуть обрані троє переможців, що посядуть І, ІІ та ІІІ місця у конкурсі.
    Всі витрати, пов'язані з участю конкурсантів в очному етапі (харчування, проживання, проїзд) забезпечуються оргкомітетом конкурсу.
    
    Останній строк реєстрації для участі у конкурсі – 21 листопада 2006 року, 17:00, останній строк подання конкурсних робіт – 1 грудня 2006 року.
    
    
    
    Джерело : Донецький осередок Ліги студентів Асоціації правників України


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій