Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Віктор Ющенко розглядає справу Володимира Щербаня виключно в юридичній площині

6 листопада, 2006 р.

    *** Президент України Віктор Ющенко вважає прибуття в Україну зі США колишнього голови Сумської облдержадміністрації Володимира Щербаня «видворенням людини, яка на Батьківщині підозрюється у кількох дуже серйозних злочинах». Глава держави вдячний американській стороні, яка повернула українським правоохоронцям їхнього підслідного. В.Ющенко розглядає справу екс-губернатора виключно в юридичній площині, «без жодних політичних домішок», – цитує слова Глави держави його прес-секретар Ірина Ванникова. «Ті, хто називає у діях правоохоронців стосовно Щербаня інші мотиви, окрім вимог закону, свідомо вводять суспільство в оману», – заявив Президент. На його думку, будь-які спроби представити справу колишнього губернатора Сумщини у політичному світлі безвідповідальні і недопустимі.
    
    У цьому зв’язку Глава держави відзначив, що взяття Щербаня на поруки народними депутатами з парламентської більшості є «красномовним, але вельми сумнівним жестом». Президент застерігає політиків, насамперед із депутатськими мандатами, від втручання у слідство і судочинство. «Щербань всіляко ховався від правосуддя, втік від нього аж за океан, розшукувався Інтерполом», – зауважив В.Ющенко. Взявши підозрюваного у кримінальних злочинах на поруки, народні депутати, очевидно, «добре усвідомлюють всі можливі правові та репутаційні наслідки такого кроку».
    
    Президент наголошує, що остаточне слово у справі Щербаня має сказати тільки суд. «Перед правосуддям рівні всі. Сьогодні слідство має кваліфіковано довести обґрунтованість звинувачень. У цьому зацікавлені всі: і сам Щербань, і правоохоронці, і суспільство, і уряд, і парламент, і Президент», – підкреслив Глава держави.
    
    
    Джерело: http://www.president.gov.ua


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій