Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


На Рівненщині відбудеться Перший конкурс бізнес-планів та проектів

8 листопада, 2006 р.

    Його переможці отримають по три або п’ять тисяч гривень на інформаційну кампанію, можливість взяти участь у всеукраїнському подібному конкурсі, матимуть шанс скористатися банківським кредитом.
    
    Автори особливо оригінальних проектів можуть сподіватися на погашення відсотків з кредиту.
    
    Про це 6 листопада під час засідання Рівненського прес-клубу повідомив член правління «Молодіжного бізнес-інкубатора» Юрій Трачук.
    
    Конкурс відбуватиметься у трьох номінаціях: «Кращий бізнес-план», «Кращий проект сприяння розвитку підприємництва» та «Кращий інноваційний проект». В кожній номінації визначатимуться по три фіналісти. Участь у ньому можуть взяти молоді люди від 16 до 35 років, незалежно від сфери їхньої діяльності Визначатиме переможців експертна рада, котра складається з представників центру зайнятості, головного управління економіки Рівненської ОДА, відділу у справах сім’ї, молоді та сорту, кредитних відділів банків.
    
    Отримати допомогу для започаткування підприємницької діяльності рівняни можуть і в Центрі зайнятості. Як розповів один з організаторів конкурсу, директор Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук, за умови написання бізнес-плану, безробітні мають можливість отримати разову допомогу на підприємницьку діяльність від 1400 до 6000 гривень. На них також чекають безкоштовні тренінги з фахових навичок, організації власної справи чи бізнес-планування, реєстрація підприємця-фізичної особи за рахунок бюджету.
    
    З початку цього року в області було проведено понад чотириста інформаційних семінарів, в яких взяли участь близько чотирьох тисяч безробітних. Понад 800 з них отримали разову допомогу на започаткування власної справи. Є надія, що в наступному році підприємці-початківці також зможуть отримувати від Центру зайнятості безвідсоткові кредити.
    
    Прийом заявок триватиме до 30 листопада. Церемонію нагородження преміями організатори запланували на 8 грудня 2006 року у Рівному. Конкурс відбувається за підтримки Молодіжного бізнес-інкубатора, бізнес-асоціації «Максі Кард», Рівненської ОДА, облради, Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, Рівненського обласного центру зайнятості.
    
    
    
    Джерело : МО "Молодіжний бізнес-інкубатор"


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю