Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Міжнародний відкритий конкурс візуальних мистецтв «ЕЙДОС-2006»

8 листопада, 2006 р.

    Міжнародний благодійний фонд «ЕЙДОС» вперше проводить з вересня 2006 по травень 2007 рр. Міжнародний відкритий конкурс візуальних мистецтв для творчої молоді «ЕЙДОС-2006», за темою «Музей сучасного мистецтва».
    
    Цей конкурс покликаний привернути увагу широкої громадськості до українського сучасного мистецтва і допомогти творчій молоді розкрити свій потенціал.
    
    Головне завдання конкурсу – пошук нових ідей та імен, що зможуть адекватно представляти Україну світовій художній спільноті, а також сприяння створенню в Україні молодіжної арт-сцени, яка забезпечить молодим талантам можливість зробити перші кроки в арт-просторі України.
    
    «Ейдос - 2006» відбувається за організаційної та методичної підтримки Міністерства культури і туризму України.
    
    До участі в конкурсі запрошені молоді митці віком від 17 до 37 років, які запропонують своє бачення музею сучасного мистецтва та представлять художні артефакти саме для такого музею.Конкурс пройде в два етапи. Перший (до 15 листопада 2006) – відбірковий тур. Переможцям першого туру будуть надані гранти для реалізації проектів.
    
    Другий – фінальний – тур пройде у травні 2007 року у вигляді виставки проектів-фіналістів у декількох залах та галереях Києва, а також на тимчасових виставкових площах в центральній історичній частині Києва за участю представників культурної, політичної, бізнесової та дипломатичної спільноти.
    
    Переможці конкурсу будуть визначені журі, яке включає в себе провідних експертів і кураторів України та з-за кордону, серед яких Василь Цаголов, Павло Маков, Віктор Сидоренко, Олександр Соловйов та інші. Також, буде враховуватись і думка відвідувачів, яка визначить їх позиції за допомогою анкет.
    Найкращі роботи в кожній номінації будуть відзначені першими преміями еквівалентними 2000 доларів США кожна.
    
    За детальною інформацією та запитаннями можна звернутись на сайт фонду «ЕЙДОС» або за тел. (044) 278-33-36 .
    
    EIDOS
    http://www.eidosfund.org/


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю