Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Російський марш провели в Одесі

8 листопада, 2006 р.

    *** Серед організаторів заходу Союз православних громадян України, проросійська організація „Єдіноє отєчєство”, Союз євразійської молоді, Руський блок. Під час маршу вулицями Одеси його учасники несли і кілька прапорів Компартії України.
    
    Ініціатори „Російського маршу” заявили що мали за мету висловити протест проти можливого визнання на державному чи місцевому рівнях вояків
    
    ОУН УПА борцями за волю України та підтримати ідею надання російській мові статусу другої державної в Україні.
    
    Про їхні наміри свідчили і гасла, які тримали в руках учасники маршу.
    
    Щоправда, деякі з гасел шокували присутніх тут працівників засобів масової інформації і сторонніх спостерігачів. Активісти проросійських організацій цілком спокійно сприймали зміст відозви „Жидо масони губят весь мир”. Це і не випадково, адже молодики з символікою царської Росії на грудях так само називали „жидами” усіх хто, на їхню думку, критично ставився до мети „Російського маршу”.
    
    Лідер проросійської організації „Єдіноє отєчєство” Валерій Кауров у своєму виступі називав український патріотизм „галіцийським шовінізмом” і ідею збереження української мови як єдиної державної в Україні „спробою асимілювати та насильницькі українізувати”. Він заявив, що „в Україні нині відбувається геноцид російського народу”.
    
    Учасники „Російського маршу” прийняли і резолюцію. Її автори назвали ідею єдиної Помісної Православної Церкви та відновлення справедливості щодо вояків ОУН УПА „дешевим політичним піаром політичних партій, які програли на минулих парламентських виборах”.
    
    „Православно-патріотична громадськість Одещини висловлює рішучий протест будь яким спробам реабілітації ОУН УПА та вимагає припинити наступ на канонічну церкву послідовниками недобитих вояків. Ми висловлюємо протест проти втягування України до антиросійського блоку НАТО. Ми вимагаємо надання російській мові статусу державної. Ми рішуче заявляємо про свою приналежність до східної слов”янської цивілізації і російського світу центром якого є Росія а фундаментом Святе Православ”я”, наголошено у резолюції.
    
    Після тривалого скандування „Слава Новоросії” Валерій Кауров заявив, що проросійські організації Одеси будуть вимагати від міської влади „заборонити діяльність українських націоналістичних організацій”.
    
    „Досить нам відступати. Вони вже добралися до Одеси”, сказав лідер „Єдиного отєчєства”. Він повідомив про запланований пікет найближчої сесії Одеської міськради на якій знову прагнуть порушити питання про „регіональний” статус російської мови на території міста.
    
    Джерело: http://www.helsinki.org.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю