Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Європейський суд з прав людини зобов'язав Україну виплатити двомжителям Полтави по тисячі євро кожному за порушення права на таємницюлистування

9 листопада, 2006 р.

    , повідомляють «Новини Полтавщини» .
    Двоє полтавців – Ольга та Михайло Волох, 1933 та 1961 р.н. отримаютьці гроші після рішення Європейського суду, куди вони звернулися післяпроходження всіх українських судових інстанцій зі скаргою на порушенняїхніх прав на таємницю листування й ефективний судовий захист.
    У 1997 році син Ольги Волох (та брат Михайла) перебував під слідствомза несплату податків та не з'явився на допит міліції. 6 серпня цьогороку з'явилося розпорядження, згідно з яким здійснювалося перехопленняй конфіскація поштової й телеграфної кореспонденції Ольги й МихайлаВолохів.
    У розпорядженні не було зазначено тимчасового обмеження здійсненняперехоплення кореспонденції, у результаті чого перехопленняздійснювалося ще більше року після закінчення слідства в справіїхнього родича. Українські суди не задовольнили їхніх вимог прокомпенсацію нематеріальної шкоди, натомість це зробив Європейськийсуд, визнавши порушення їх прав.
    Рішення європейського суду з прав людини у Страсбурзі обов'язкові длявиконання державою, оскільки в інакшому випадку можуть послідуватисанкції з боку Ради Європи. Звертатися до Європейського суду громадяниможуть у скаргах на дії влади та держави, а також лише післяпроходження всіх судових інстанцій у своїй країні. Одним із недоліківроботи Європейського суду є його повільність.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю