Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Кабінет Міністрів України розгляне проекти з реформування Державної виконавчої служби

14 листопада, 2006 р.

    *** Низка заходів з реформування Державної виконавчої служби, яка займається примусовим виконанням судових рішень в країні, буде винесена на розгляд засідання Кабінету Міністрів, яке заплановане на середу, 15 листопада. Як повідомив Міністр юстиції України Олександр Лавринович, відповідні пропозиції були схвалені на засіданні урядового комітету з питань правової політики, оборони, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції, яке відбулося у понеділок 13 листопада.
    
    Зокрема, члени урядового комітету одноголосно погодили законопроект, яким передбачається ліквідувати Департамент державної виконавчої служби, як урядовий орган державного управління. Натомість проектом закону пропонується утворити в системі органів юстиції структурні підрозділи — Департамент державної виконавчої служби Міністерства юстиції та відділи державної виконавчої служби відповідних управлінь юстиції.
    
    „Тобто, пропонується повернутися до стану речей, який існував до 2005 року, коли Державну виконавчу службу вивели з підпорядкування територіальних органів юстиції", — пояснив Олександр Лавринович.
    
    Крім того, урядовий комітет виносить на розгляд уряду постанови Кабінету Міністрів „Про ліквідацію Департаменту державної виконавчої служби" та „Про реформування системи органів державної виконавчої служби", якими передбачається низка організаційних заходів, пов’язаних з реформуванням системи виконавчої служби. Відповідно по постанов, Міністерство юстиції забезпечить правонаступництво з усіх питань діяльності органу урядового управління.
    
    Як повідомлялося раніше, під час офіційного призначення на посаду Міністра юстиції Олександр Лавринович назвав досвід створення Державного департаменту виконавчої служби „невдалим".
    
    Прес-служба Міністерства юстиції України
    Tел. 271-16-76
    E-mail: press@minjust.gov.ua
    
    Джерело : http://www.minjust.gov.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю