Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


13 листопада, в Чернігові відбувся перший з серії круглих столів на тему: реформуванню кримінального та кримінально виконавчого законодавства експертну та наукову підтримку

14 листопада, 2006 р.

    Цю серію заходів проводитиме пул громадських організацій, які переймаються питаннями пенітенціарної реформи. Виконує проект - БО "Чернігівській жіночий правозахисний центр"(Директор - Алла Лепеха, директор проекту Валентина Бадира).
    На круглому столі, який відбувся в Чернігові в отелі "Придністровській", громадські організації жваво обговорили нинішній стан української пенітенціарної системи, в її законодавчому аспекті. Учасники дійшли висновку, що потрібні значні лобіські зусилля НУО задля подолання кризових та авторитарних явищ у кримінально - виконавчий системі. По підсумках прийнята резолюція круглого столу. Х текст буде оприлюднено на нашому сайті в розділі "Документи".
    Фундація "Чинність закону", буде навесні проводити засідання "Парламентського клубу НУО" в Верховній Раді України на тему: "ЛОБІЮВАННЯ ЗАКОНОДАВЧИХ ЗМІН В УКРАЇНСЬКІЙ КРИМІНАЛЬНО - ВИКОНАВЧИЙ СИСТЕМІ"


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю