Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


У День Різдва і зимових канікул кожна дитина-сирота прагне мати Родину

21 листопада, 2006 р.

    *** Громадсько-молодіжна організація "Братерство сиріт" ініціює проведення доброчинної акції в інтересах Дитини до Днів святкових та шкільних зимових канікул.
    
    
    
    В одному з мальовничих куточків, за 100 км від обласного центру, – школі-інтернаті смт.Коропець Тернопільського краю живе державна дитина. Їй не пощастило мати сім’ю. Її ніколи не приголубить мама, не візьме на руки тато, а живе вона у державному закладі серед таких же обділених сімейним теплом дітей. Чому ця дитина повинна залишатися нещасливою під час зимових канікул та Різдвяних свят? Чи може вона мати Родину, як більшість дітей в Україні?
    
    Відтепер – так, може! Громадсько-молодіжна організація „БРАТЕРСТВО СИРІТ”, взаємодіючи понад п’ять років з Коропецькою школою-інтернатом, де виховується і успішно навчається 194 обездолених дітей, вдруге організовує суспільно-благородну справу під назвою „ПОДАРУЙТЕ РАДІСТЬ ДИТИНІ НА РІЗДВО У РОДИНІ!”, метою якої є реалізація права кожної дитини виховуватися, розвиватися в сімейному оточенні задля реалізації мрій та інтересів дітей в період релігійних свят і шкільних канікул, в тому числі виховання почуття родинного спілкування, святкування й пізнання українських традицій у благополучній родині, з подальшим налагодженням контактів, щоб жодне дитя не залишити обездоленим.
    
    Враховуючи, що це неприбуткова організація і те, що цим дітлахам Ви зможете подарувати неповторні миті радості, тепло сімейного благополуччя, які потраплять на Різдво чи на весь період зимових канікул у оселю благополучних родин, Ви можете розробити соціальну змістовну рекламу в даній акції та видрукувати (наголосити) у своєму виданні дану соціальну реклами безоплатно для населення Тернопільського краю, а саме для поширення доброї справи в інтересах кожної обездоленої дитини, щоб не залишити маленьких дітей-сиріт без особливої уваги.
    
    Найкращим і найдорожчим дарунком для дитини – це є Родина! Ваші кроки до подолання сирітства в Україні і Ваш внесок зробить цей світ добрішим, допомагаючи кожній дитині, яка цього потребує.
    
    Отож, Ваша розробка й вклад – це така соціальна реклама, що має на меті реально допомогти дітям, в яких відсутні родини.
    Сподіваємося на подальшу з Вами співпрацю в інтересах кожної дитини.
    
    Конт. тел./факс (0352) 43-23-21, моб. 8-097-4642370, контактна особа – Володимир Мазур.
    
    Додаток: Листівка (соцреклама) – 1 арк.
    
    Автор : Володимир Мазур, Голова Правління ГМО „БРАТЕРСТВО СИРІТ”


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю